anadolu yakası masöz

Profil Detayı

İlk zamanlarda bu tempoya alışmakta çok zorlandım ve erkekler benim iyi bir seks partneri olduğumu öğrenene kadar maddi açıdan da biraz zorlandım ama sonra istediğim rahat yaşama ulaşmayı başardım. Bayan masöz ler aynı benim gibi bu zorlukları atlatmak zorundalar, bu zorlukları başarıyla atlatanlar zaten sektörde başarıyı yakalamakta hiç zorlanmıyorlar. Sabır her şeyin anahtarı derler ya, bu söz gerçekten de çok doğru bir söz.
Kadınlarda da tıpkı sizde olduğu şekilde seks bağımlılık yapar. Bir kerelik bile olsa tanımadığı farklı bir erkekle birliktelik yaşadığı zaman artık daha fazlasını tatmak ister. Artık bu mesleği yapmaya başladığım için her türlü erkeğin tadına bakma imkanı yakalayabiliyorum ve şimdi heyecanla bir zenci erkeğin beni aramasını bekliyorum. İlk Bebek masöz bayan seanslarıma başladığım zamanlarda bir erkekle beraber olmak için otelde buluşmuştum, adam soyunduğunda oral seks yapmaya başlamıştım ve adamın aleti o kadar irileşmişti ki; artık ağzıma girmiyordu. Bizde hemen cinsel birleşmeye geçmeye karar verdik ama bu seferde adamın penisi benim dar vajinama girerken çok canımı yakmaya başlamıştı. Adama bu işte çok yeni olduğumu ve bu acıya dayanamadığım için görüşmeyi bitirmek istediğimi söyledim ve parasını geri verdim.
Aradan aylar geçti ama o adamın iri penisi hala aklımdan çıkmadı, o gün keşke o alet dar vajinama girmiş olsaydı ve beni zevkten delirtseydi diye düşünmeden edemiyorum. Kısa zamanda seks pozisyonlarına hakim olmaya başladığım için, güzel bir ilgiye sahip oldum. Şu an bulunduğum konumu korumak içinde işimi daha bir özenerek yapmaya çalışıyorum. Bana erkekler artık seksi prenses demeye başladılar, bunun nedeni de, en başta çok güzel olmam ve bu güzel ince uzun vücuda genellikle uzun düz ve beyaz elbiseler giymemden dolayı diye düşünüyorum. Ben Masöz escort bayan görüşmelerimde kendimde zevk almaya çalışıyor olsam da aslında size daha kaliteli hizmet vermek maksadıyla ve kendimi azdırarak daha ateşli seks yapma maksadıyla bu şekilde davranıyorum.