bağdat caddesi spa

Profil Detayı

Şifa Kaynağı Masaj

Geçmişte masaj tıbbi bir uygulama olarak şifa bulma amaçlı kullanılmaktaydı. Hint, Çin gibi uygarlıkların da katkıları ile gittikçe derinleşen bu şifa uygulamaları hala uygulanmaktadır ve insanların sağlığına büyük faydalar sağlamaktadır.

Bu şifalı uygulamaların günümüzde çok fazla kıymeti bilinmemektedir. Bunun nedenli elbette tıbbin çok ilerlemiş olmasıdır ancak burada unutulmaması gereken, masajın ek bir tedavi yöntemi olarak kabul edilmesi gerekliliğidir. Masaj vücudunuzu daha iyi tanımanızı, duyularınıza daha hakim olmanızı sağlar.

Şifa Kaynağı

Masaj son derece şifalı bir uygulamadır. Vücudun yumuşak dokusuna basınç uygulama ile gerçekleştirilir. Bu basınç önce deriye etki eder. Deri altı dokular, kaslar, sinirler, damarlar, organlar tüm bu basınçlı uygulamalardan nasibini alır.

Bu süreç elbette metabolizmanın hızlanmasına yol açar. Hızlanan metabolizmanın elbette şifalı etkileri bulunur.

Örneğin daha kolay kilo verebilirsiniz. Veya sindirim ve boşaltım sisteminiz daha iyi çalıştığı için daha rahat hissedebilirsiniz.

Doğru Masaj Salonu Seçimi

İstanbul masaj salonu bakımından son derece zengin. Bu nedenle karşınıza pek çok alternatif çıkacaktır. Salonumuzun tüm bu masaj salonu kalabalığından farkı uzman masözlere sahip olmasıdır.

Bilinmelidir ki, masajın güçlü etkileri yalnızca usta ellerin uygulamaları ile mümkün. İşinin uzmanı kişiler insan fizyolojisini o kadar iyi tanır ki, bazı noktalara temas ederek çeşitli hormonların salgılanmasına imkan verir. Böylece vücutta salgılanan hormonlar da vücudumuzda şifa kaynağı olmasına yol açar. Bu nedenle ucuz masaj salonu aramak yerine uzman masör ve masözlerin hizmet verdiği masaj salonları tercih edilmelidir. Kaliteli bir hizmet almak isterseniz, bizimle iletişime geçin. Uzman bir uygulama için kendinize fırsat verin.

Ne Sıklıkla Masaj Yaptırılmalı?

Vücutta meydana gelen ağrılar gözlemlendiğinde masaj yaptırmayın. Her zaman masaj yaptırın. Tek bir nedene bağlı kalmanıza gerek yok. Vücut her daim masaj için hazırdır. En azından haftada bir yaptırılan masaj kasların yumuşamasını sağlar, vücudunu kan dolaşımını hızlandırır. Sağlıklı ve zinde hissetmenize yol açar. Bu nedenle düzenli masaj yaptırmalı, 40 dakikalık, 60 dakikalık seanslarla vücudunuza sağlığı ve zindeliği hediye etmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.