titanic kartal masaj

Profil Detayı

Reiki Masajı / Etiler Masöz

Reiki Masajı, bir nevi Hint kökenli meditasyon masajıdır. Günümüzde de aktif olarak tercih edilen bir masaj çeşidi olarak bilinmektedir. Dünya genelinde yaygınlaşan ve kitlelerin dikkatini çeken bu masaj türü, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Etiler masözleri tarafından özel olarak uygulanan bu masaj tekniği sayesinde doğru sonuçlar almak ve ek olarak ruhen, bedenen rahatlamaya erişmek söz konusu!

Meditasyon alanında önemli bir yer edinmiş olan Reiki Masajı, aynı zamanda Etiler masözleri tarafından çok sık tercih edilmektedir. Uygulanan bu teknikle beraber tamamen rahatlığı ve dinginliği yakalama şansları da söz konusudur. Türkiye’de uygulanan bu masaj teknikleri, işin uzmanı tarafından ele alınmakta ve Etiler bölgesinde yaşayan kişiler için özel olarak sunulan bir masaj tekniği olarak öne çıkmaktadır.

Etiler Masöz Vahide

Merhabalar ben Etiler masöz Vahide! Sizlere özel masaj tekniklerini sunabilmek ve aynı zamanda Dünya’nın pek çok noktasında uygulanan Reiki Masajını sunabilmek adına çalışmalar sunmaktayım. Bu alanda kendimi geliştirdiğim gibi, aynı zamanda ise yurtiçi ve yurtdışında katıldığım seminerlerde kendimi geliştirme fırsatlarına eriştim.

Sunulan bu masaj hizmetlerini bütünü ile ele alabilmek ve aynı zamanda Reiki Masajı hizmetlerinden faydalanabilmek adına Etiler masöz Vahide’yi arayabilirsiniz. Sunulan bu hizmetlerle beraber artık siz de masajlardan hem ruh, hem de vücut dinginliğini yakalama şanslarına erişebileceksiniz. Özel yağ ve taşlarla uygulanan bu masajlar, en iyi şekilde sonuçlar almanıza yardımcı olduğu gibi, Dünya standartlarında da tercih edilen bir masaj türü olarak ifade edilmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak ve aynı zamanda masajları direkt olarak değerlendirebilmek adına randevu almayı ihmal etmeyin.