bayan istanbul masözler

Profil Detayı

Çakralarnızı Masajla Açabilirsiniz

Çakra noktaları ve Aura

Çakralar beden ve aura arasındaki bağlantı noktalarıdır. Çakralar kök çakra, sakral çakra, güneş ağı çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, 3. göz çakrası ve taç çakraolmak üzere bedenimizdeki 7 önemli enerji kapısını temsil eder. Yani hormonalsistemimizdeki  7 önemli salgı bezini. Her çakra farklı bir organla, farklı bir alanla, farklı bir renkle ilişkilendirilir.

Çakranın sözcük anlamı da enerji merkezidir. Enerji ise bize hayat verir. Çakralar enerji kanalları aracılığıyla enerjiyi toplarlar ve  kullanıma uygun hale getirip fizik bedenimize verirler.

Aurasizi kötü enerjilerden korur; 4 katmandan oluşur: eterik, ruhsal, zihinsel ve duygusal beden. Hayattaki duruşunuzun sağlamlığı auranın güçlü olmasına bağlıdır.  Ne kadar güçlüyse o kadar güçlü olursunuz.

makale-cakra-masaj-foto-253810431

Çakralar kapalıyken

Sistemde herhangi bir dengesizlik, fonksiyon bozukluğu veya enerji dolaşımında tıkanma hayatı algılama şeklimiz, ruhsal durumumuz, dayanıklılığımız gibi tüm değerlerimiz üzerinde etki yaratacaktır. Hastalıklar enerji akışının bozulmasından kaynaklanır. Dolayısıyla çakraların açılması gerekir.

Masajın etkisi

Masajla gelen enerjiler ruhunuza iyi gelirken, duyguya dönüştürülmüş olumsuz enerjilerden kurtulursunuz. Bu da fiziksel bedeninize yansır. Hastalıkların oluştuğu yer eterik bedendir.  Eterik bedenin de korunmasıyla auranız güçlenecektir. Masajlaauranızı güçlendirdiğinizde dış etkilere dayanıklılığınız artar.

Masaj aurayı güçlendirebilecek uygulamalar arasında önemli yere sahiptir. Doğru ellerde yapılan masaj size çok iyi gelecektir. Doğru enerjiler sizi sağlığınıza kavuşturur. Sadece ciddi sıkıntıları olan insanların şifa bulmaları için değil aynı zamanda yorgun bir günün ardından şarj olmak isteyenler için de iyi olacaktır.

makale-cakra-masaj-foto-181462920

Masaj beden üzerindeki belli noktaları uyardığında, dengesizlikleri onarırken, zaten var olan veya olma ihtimali bulunan sorunları da ortadan kaldıracaktır.

Çakralarınızı masajla açtığınızda tıkanıklar ortadan kalkacak, bulunduğunuz şartları daha net görmenizi sağlayacak böylece hayat kalitenizi arttıracaktır.