marriott hotel masaj

Profil Detayı

Merhaba arkadaşlar ismim Hayat. İsmim gibi hayat dolu bir bayanım. Sizlere en iyi masaj teknikleri ve masaj yağları ile kendi evinizde profesyonel bir masaj hizmeti verebilirim. Esenyurt evde masaj yaptırmak isteyen beyler ve bayanlar, rahatlamak ve ruhunuzu arındırmak için benden hizmet alabilirsiniz.

Esenyurt dışında İstanbul’un farklı bölgelerinden de beni misafir edebilir, birkaç saat boyunca vereceğim bu harika hizmetten kendi evinizde sorunsuzca yararlanabilirsiniz. Müşterilerimin gizliliğine her zaman önem vermiş biri olarak, sizin hakkınızda öğreneceğim en ufak bilgi dahi bende büyük bir sır gibi saklanır. Kendim güven sağladığım gibi müşterilerimin de güvenilir insanlar olması tercihimdir.

Hiçbir zaman insan seçimi yapmayan biri olsam da, verdiğim hizmet sebebiyle müşterilerimde aradığım güveni bulmam lazım. Alacağım güven hissi size hizmet vermek için yeterli olacaktır. İstanbul’un her yerinden evinde veya ofisinde masaj yaptırmak isteyenler, bana hemen ulaşabilir. İşimi severek ve profesyonel şekilde yapıyorum. O yüzden masaj yaparken masaj taşları, özel karışım yağlar ile sizlere daha iyisini sunuyorum.

Mutlu son masaj için tekliflere sıcak bakmaktayım. Ancak bunun için biraz daha seçici davranacağımın bilinmesini isterim.

Hakkımda

İsmim Hayat. 35 yaşında son derece alımlı bir bayanım. Boyum 173 kilom 64. Sizlere en iyisini verme iddiasıyla buradayım. Boşanmış bir bayanım ve Esenyurt’ta yaşıyorum. Aslen İstanbullu değilim ama 25 yıla yakındır bu muhteşem şehirde yaşamaktayım ve ömrüm boyunca da yaşamayı istiyorum.