anadolu yakası hamam fırsatları

Profil Detayı

Güngören Masaj Salonları Kaliteli ve tecrübeli istanbul masöz bayanlardan alacağınız her bir masaj butik adı altında geçmekte ve size çok iyi gecelek.

Günleriniz koşuşturmayla, işlerin yoğun temposuyla geçiyorsa ve biraz rahatlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, güzel bir masaj yorgunluğunuzu söküp alacak, sizi tüy gibi hafif hissettirecektir. Salonumuzda çeşitli masaj tekniklerimiz, güler yüzlü personellerimiz ve hijyenik odalarımız sizleri beklemektedir. Uyguladığımız özel masaj teknikleri rahatlamanızı sağlayacak ve ruhsal olarak da dinginleşmenize yardımcı olacaktır.

Uzman Kadro Profesyonel Hizmet

Uzman kadromuz, kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz. Çeşitli etkinliklerimiz ve birbirinden güzel masaj türlerimizle yorgunluğunuzu atabileceğiniz huzurlu ortam sunmayı ve her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Masaj türlerimizden bazıları; klasik masaj, thai masajı, spor masajı, bölgesel masaj ve İsveç masajıdır. Bunların yanında farklı kokulu yağlardan oluşan aroma terapi yağı da tercih edilen masaj türlerimiz arasındadır. Rahatlamanıza yardımcı olacak masaj fırsatlarımızı kaçırmayınız.

Salonumuz Güngören’de hizmet vermektedir. Masaj servisimizden yararlanmadan önce bizleri ziyaret edip salonumuzu görebilirsiniz. Masajlarımızla bedeninizi ve ruhunuza dost olmakla beraber uygun fiyatlarımızla da kesenize dostuz. Detaylı bilgi için sizleri salonumuza bekliyoruz ya da bizi arayarak salonumuz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.