Beyoğlu Profesyonel Bayan Masöz Emel

Masaj yapan Masöz profili

Herkese merhaba değerli dostlar. Ben Beyoğlu’na yakın bir konumda ikamet etmekte olup, başta Beyoğlu’nda bulunan elit müşterilerime ve tüm İstanbul’a masaj hizmeti veriyorum. Beyoğlu evden masaj yaptırmak isteyen herkes, bay bayan fark etmeksizin benden hizmet alabilirler.

Kısaca iş hayatımdan biraz bahsetmek gerekirse, çeşitli masaj dallarında sertifika sahibiyim. Bunun yanında 4 yıla yakın süredir yoğun bir şekilde İstanbul’un en bilinen ilk 4 masaj salonunun birinde, profesyonel şekilde masaj hizmeti verdim. Bundan 3 yıl önce ise masaj salonundan ayrılarak, Beyoğlu evde masaj hizmeti almak isteyen müşterilere en iyi hizmeti sunabilmek için kendi adıma çalışmaya başladım.

Kaliteli Hizmet Parmaklarımın Ucunda

Masaj konusunda oldukça iddialı biri olduğumu söyleyebilirim. Benden hizmet alan müşterilerin tamamı, büyük bir memnuniyet ile ayrılmıştır. Kendi evinizde veya sizin ayarlayacağınız güvenilir bir ortamda benden hizmet almanız mümkündür.

En iyi deneyimleri sizlere yaşatarak ruh ve beden sağlığınız üzerinde etkili olacak masaj teknikleri ile hiç beklemediğiniz bir rahatlığı sizlere sunabilirim.  Çalışma esnasında kullanmış olduğum tüm malzemeler, profesyonel masaj hizmeti için uygun malzemelerdir. Tamamen doğal masaj yağları ve masaj taşları ile muhteşem bir rahatlığa sizi ulaştırmak istiyorum.

Hakkımda

1.80 boyunda ve 70 kilodayım. 29 yaşında siyah saçları olan beyaz tenli biriyim. Hayatı yaşamayı seven, işinde daima profesyonelliği önde tutan bir kişiliğe sahibim. Bu yüzden en iyi hizmeti sizlere sunmak için varım.

Yorum Yap