masaj kursu istanbul

Profil Detayı

Ümraniye En Kaliteli Masaj Salonuna Sonunda Kavuşuyor

Uzun zamandır açılmasını beklediğiniz ve koskoca tesiste ne hizmet verileceğini merak ettiğiniz Ümraniye masaj salonu en sonunda kapılarını masaj severlere açtı. Uzun bir zaman devam eden inşaat ve dekorasyon işlerimizin bitmesiyle, vakit kaybetmeden İstanbul’da en elit hizmetleri veren, masaj tekniklerinde bir numara diyebileceğimiz profesyonel masöz arkadaşların bulunması gibi önemli detayları da tamamlayarak, muhteşem bir tesiste hizmet vermeye başladık. Yeni açılan her iş yeri gibi bazen ufak tefek aksaklıklar yaşanabileceğini düşünerek anında acil önlemler alacak yedek personelimiz bile şimdiden göreve hazır şekilde bekliyor.

İstanbul masaj salonları içindeki en geniş kullanım alanına sahip olan tesisimizde, öncelikle otopark sorunu yaşamazsınız, tesisimizin bahçesinde büyük boy yüzme havuzumuz, havuz barımız, muhteşem mimarisiyle bir adet Hamamımız, Jakuziler, geniş konforlu ortamları ile masaj odaları, özel duşlar ve saunalar sizleri bekliyor. En kaliteli ikramlar, en kaliteli hizmetler sizi memnun etmek için aralıksız hizmetinizde, tesisimiz prensip gereği bütün seansları randevu sistemine göre vermektedir. Randevu almadan gelmeniz durumunda maalesef hizmet veremediğimizi bilmelisiniz.

Özgür Ruhlu istanbul Masöz Çıtır Gizem

Rahat takılan, cesur, özgür ruhlu, güzelliğini ön planda tutan ve beylerin başını döndürmeyi bilen özel yeteneklere sahip bir masöz hatunum. Giyim tarzımla, masaj odasında mini etekli azdırıcı halimle, daha önceden hiç keşfetmediğiniz, yaşamadığınız şahane anlara eşlik etmenizi çok isterim. Benim gibi özel yetenekleriyle İstanbul evde masaj keyfi yaşatacak bir masöz escort bayan ile masaj anların çok muhteşem geçecek. Rahatlatıcı, dinlendirici, bütün beklentileri karşılayan kusursuz bir seans sonrasında iyi ki; bu salona gelmişim diyeceğinize eminim. Salonumuzda çalışan diğer bayanlar gibi ben de salon içi ya da evde masaj seanslarında randevulu şekilde hizmet veriyorum.