Avrupa Yakası Evde Masöz Sinem

Masaj yapan Masöz profili

Herkese selamlar. İsmim Sinem. Avrupa Yakası genelinde evde masaj hizmeti vermekteyim. Yoğunlukla Avrupa yakasında hizmet veriyor olsam da müşterimin durumuna göre, İstanbul evde masaj hizmetimde bulunmaktadır.

Uzun süreli masaj tecrübemi yaşamak ve rahatlamak isteyen bay bayan müşterilerime hitap etmekteyim. Bir süre yurt dışında lüks bir otelin masaj salonunda çalıştım. Bu süre içerisinde, alanında bölgenin en iyisi olan masözlerden masaj tekniklerini öğrenme fırsatım olmuştur.

Tamamen profesyonel bir yaklaşım arıyor ve üzerinizdeki stresten kurtularak rahatlamak istiyorsanız, şuan doğru profili incelediğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Kısaca Hakkımda

32 yaşında İstanbul’da ikamet eden bir bayanım. Levent taraflarında oturduğum için, daha çok Avrupa yakası ağırlıklı hizmet veriyorum. 1.68 boyunda 66 kiloda küt siyah saçlı beyaz tenli bir bayanım. Giyim ve bakımıma son derece özen göstererek, işimi en kaliteli şekilde yapma taraftarıyım.

Masaj salonlarının klişe tedirginliğinden kurtularak İstanbul evde masaj hizmeti almak istiyorsanız, size beklediğinizden daha fazlasını sunabilirim. Şuan için tek geçim kaynağımın masaj yapmak olması nedeniyle, tamamen işime yoğunlaşmış biriyim. Temizliğime maksimum derecede dikkat ederek kendi evinizde size hizmet verebilirim.

Uzak Doğu masaj tekniklerinin yanı sıra Avrupa kültürüyle harmanlanmış teknikleri de bir arada sunarak sizi rahatlatabilirim. Sizde sihirli parmaklarımın etkisinde kalarak ayların yorgunluk ve stresini üzerinizden atmak istiyorsanız hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı detayları iletişim kurduktan sonra verebilirim. Görüşmek üzere…

Yorum Yap