uzman masajcılar

Profil Detayı

Merhaba sevgili arkadaşlar ben Nurdan. Maltepe evde masaj hizmeti taleplerinize kaliteli masaj malzemeleri ile cevap verirken aynı zamanda aldığım eğitim sonucu, profesyonel olarak vermiş olduğum hizmet ile cevap vermekteyim.

Müşteri gizliliği ve kaliteli bir sunum, benim için olmazsa olmaz şeyler arasındadır. Şimdiye kadar verdiğim yüzlerce masaj hizmeti olmasına rağmen, hiç kimse bu konuda memnuniyetsizliğini dile getirmemiştir. İş konusunda kendime olan özgüvenimi nedeniyle açık bir şekilde diyebilirim ki, alabileceğiniz en iyi masaj hizmetlerinden birini sizlere sunabilirim.

Kendi Evinizde Masaj Yaptırmanın Rahatlığına Ulaşın

Masaj konusundaki yanlış algı sebebiyle, birçok insan masaj yaptırma ihtiyacı duysa da masaj salonlarına gitmeyi pek tercih etmemektedir. Bu yüzden evde masaj hizmeti veren bayan masözler, hizmet almak için daha fazla tercih edilmektedir.

Kendi evinizde ya da bu iş için birkaç saatliğine kiralayabileceğiniz İstanbul genelindeki herhangi bir yerde, benden masaj hizmeti alarak ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatmanız mümkündür. Temizlik ve bakımına dikkat eden bir bayan masöz olarak, en azından müşterilerinden de temiz olmalarını rica ediyorum. Muhteşem bir kaliteyi birlikte yaşamak için,  kaliteli masaj yağları ile size sunacağım bu muhteşem hizmetten faydalanmanız geçerli olacaktır.

Hakkımda

34 yaşında İstanbul Maltepe’de yaşayan 168 boyunda 55 kiloda esmer tenli biriyim. İstanbul’un her yerinde bulunan güvenebileceğim tüm müşterilere bay bayan ayrımı yapmadan evde masaj hizmeti verebilirim. Profesyonel bir hizmet almak için benimle iletişim kurabilirsiniz.