çıtır escort

Profil Detayı

Terapötik Masaj Nedir?              

Günlük rutinler, işlerin zorluğu ve arka arkaya yorucu geçen günler… Yorgunluk sadece fiziksel olarak hissedilmez. Zihnimizin yorulması da bizi fiziksel olarak etkiler. Birçoğumuz yorgunluğumuzu atmak, bir nebze de olsa rahatlamak için masaj isteriz. Terapötik masaj vücudun dinlenmesine, fiziksel olarak sağladı katkının yanında ruhumuza da iyi gelen bir masaj türüdür. Çeşitli aromatik yağların kullanıldığı Terapötik masaj bedenimizde doğal olarak var olan yenilenme, tazelenme işlevinin harekete geçmesine yardımcı olan masaj türüdür.

Terapötik Masaj Nasıl Yapılır?

Masaj denince akla gelen parmak ve el baskısıyla uygulanan masajdır. Terapötik masajda da el ve parmakların baskısı kullanılır. Buna ek olarak dirsek de kullanılabilir. İçerisinde birçok bitkisel aromalar olan yağların bedenin çeşitli yerlerine masajla beraber kullanılması ve bu yağlardan dolaşımda ağrı azaltıcı olarak da faydalanır.

Uygulama Alanı Oldukça Fazladır Ve Bunlardan Bazıları Şöyledir;

  1. Bel ve boyun ağrıları
  2. Baş ağrısı
  3. Selülit önleyici
  4. Ödem önleyici
  5. Uyku bozuklukları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Merhabalar ben İstanbul vip masöz bayan Semra. Sizlere suncağım masaj çeşitleri ile butik masaj ve evde masaj seansı sonrası diğer masöz ve masörlerden farkımı göreceksiniz. Hemen hemen her bir masaj çeşidini biliyor ve sertifikalı masöz olarak sağlığınız için elimden gelen bütün yeteneğimi sergiliyorum. Güzel bir ortamda loş ışık ve masaj dinletisi eşliğinde yakılan tütsülerin verdiği temiz bir koku ile Nuru masajı gibi rahatlatıcı ve kas yapınızı gevşeten hareketler bünyenize çok iyi gelecek ve sağlık açısından kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.