pro masöz kız

Profil Detayı

Selam ben şehvetli ve ateşli çok istekli bir  Masöz bayan olarak siz beyfendilere güzel hizmetler vermeye, cinsellik dolu bir gece yaşatmaya, seks olarak bilinen duyguların dibine kadar birlikte vurmaya geldim. Siz beyfendiler Üsküdar masöz bayan olarak beni gördüğünüzde göstereceğiniz refleksleri ve davranışları asla gözlerimle görmeden yapamayacağım gerçek manada siz beyfendilerin naçizhane bedenine el değmek içersinde çok kez gayret gösteriyorum.
Kalitenin ve ilişkinin tek adresi benim sizlere yaşantımı anlatmak hayatımdan güzel hikayeleri siz beyfendilere sunmaktan hiçbir zaman çekinmem ve utanmam yaşanılanlar her ne kadar kötü her olsa da hiç bir sorun olmaz. Buna güvenilir olmanızda fayda var yaşamda hiç bir vakit aile duygusunu yitirmedim sizlerinde yitirmemesini istemem. Benim henüz bir evladım var bekar bir masöz bayanım benim annem de seneler boyu Bayan masöz olarak görev yapan bende babamı bilmiyorum görmedim fakat ben babasızlık içinde büyümeyi çok iyi bilirim.
Şimdi benim çocuğum benim geçmişte yaşadığım hisler ile büyüyor ve ben çocuğumu hiç bir vakit bu ortamlara ve bu mekanlara girmesine asla izin vermedim. Ne iş yaptığımı dahi bilmiyor yaşım inanamayacaksınız ama 26. seneler bana öyle bir bitkinlik ve yorgunluk verdi ki adeta yaşım 70 gibi bir vaziyete düştüm senelerce çalıştım çabaladım.Sizde benim gibi duyguları hat safhada bir kadın ile birliktelik yaşamak isterseniz altta yer alan numarayı aramanız yeterlidir.