nutikmasaj

Profil Detayı

Beylikdüzü Masaj Salonları

İstanbul Beylikdüzü masaj salonlarında günün tüm stresini atabilir, masaj terapisi yapan çalışanların sihirli dokunuşları ile rahatlayabilirsiniz. Beylikdüzü salonlarında masaj fiyatları tercih ettiğiniz masaj türüne göre değişiklik gösteriyor. Güvenli, hijyenik ve sağlıklı masaj salonlarında en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Masaj lüks gibi görünse de birçok bedensel rahatsızlığa iyi gelen, düzenli aralıklar ile uygulanması gereken koruyucu ve tıbbi bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi için Beylikdüzü masaj salonlarını tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Masaj Çeşitleri

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Beylikdüzü semtinde masaj fırsatları ile çeşitli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü salonlarında masaj yağları, dört el masajı, bitki özlerinden elde edilmiş bitkisel yağ masajları, baş, boyun, bel gibi bölgesel masaj seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü Masaj Hizmetleri

Beylikdüzü masaj merkezlerinde İstanbul SPAve çeşitli terapi seçeneklerine kaliteli standartlar ile ulaşabilirsiniz. En güvenli hizmeti veren ve hijyen açısından son derece iyi olan salonlarda; İsveç masajı, spor masajı, Sultan masajı, aromaterapi masajı, klasik masaj, taş masajı veThai masajı gibi seçeneklere ulaşabilirsiniz. Profesyonel masaj hizmetleri sayesinde günün tüm yorgunluğunu ve stresini bedeninizden atabilirsiniz. Masaj ücretleri tercih edilen terapiye göre değişlik gösterir. Süreleri ise ortalama olarak 45 ile 60 dakika arasında değişir. Uzman kadro ve size özel hizmetler ile yalnızca keyif değil tıbbi bir ihtiyaç olan masaj çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.