masaj çeşitleri

Profil Detayı

Merdiven altı diye tabir edilen ruhsatsız ve kontrolsüz işletmelerde kişilerin başına neler geldiğini hepimiz biliyoruz, türlü hırsızlıklar, gizli kayıtlar ve daha birçok kötü olayla karşılaşma ihtimaliniz her zaman yüksek bir olasılıktır bu tür yerlerde. Bu yerlerin tek amacı farklı şekillerde para kazanmak olduğu için hizmet personelinin de masajla uzaktan ya da yakından ilgisinin olması beklenemez. Maltepe masaj salonu bu fırsatçılara karşı sizi uyarmayı bir görev bilir.

İki senedir Maltepe’nin göbeğinde hizmet veren işletmemizin ve çalışan bütün personelimizin evrakları sürekli kontrol edilir ve uygunsuz davranışlarda bulunan hiçbir personele taviz verilmez. Tesisimiz sürekli temiz ve sağlık şartlarına uygun şekilde hazırlanmıştır. Personelimizde aynı şekilde belli aralıklarla sağlık kontrolünden geçer ve yeterli uzmanlığa sahip olup olmadıkları kontrol edilir. Amacımız İstanbul evde masaj hizmetinden yararlanırken bile gizliliğinizden ve güvenliğinizden endişenizin olmaması. Ekonomik masaj paketlerimizi beş adet masaj salonumuzda ya da ev ortamınızda isteyebilirsiniz. Buhar odalarımız, duşlarımız ve diğer ücretsiz imkanlardan sabah 10’dan itibaren gece12’ye kadar yararlanırken, evde masaj hizmetinizi randevu aldığınız takdirde 24 saat isteme şansına sahipsiniz.

24 saat Masaj Yapmaya Hazır Masöz Bayan Derya

Merhabalar, gece 11’den sonra bir masöz bayana ulaşmak nereyse imkansız bir şey, masöz bayanı boş verin açık bir masaj salonu dahi bulabilmek çok zordur. İstanbul masaj salonu bu sorunu fark ederek beni ve bir arkadaşımı daha geceleri de hizmet vermemiz için bünyesine ekledi. Benim ismim Derya, 27 yaşında, 50 kiloda ve 165 boyunda, kumral masöz escort bayanım. Gece randevularında doğal olarak beylerin istediği mutlu son masaj veya erotik masaj gibi istekleri de karşıladığım için benden oldukça memnun olacaksınız.