maltepe bayan masöz

Profil Detayı

Herkese merhabalar. Ben Küçükçekmece bayan masöz Dicle. Küçükçekmece evde masaj konusunda sizlere engin tecrübelerim ile hizmet verebilirim. Benden hizmet almak için sadece Küçükçekmece’de olmanıza gerek yoktur. Çünkü İstanbul’un her yerine evde masaj hizmeti sağlıyorum. İstanbul’un neresinde olursanız olun, benden randevu talep edebilirsiniz.

Sıra dışı ve kalite sınırlarını zorlayan hizmet alabileceğiniz bir masöz arıyorsanız, kesinlikle benimle tanışmanız gerek.

Profesyonel Küçükçekmece Evde Masaj Hizmeti

Bir işte tecrübeli olmak kadar, elde edilen deneyimi profesyonel bir şekilde uygulamak da oldukça önemlidir. Özellikle masaj gibi sağlıkla uzaktan yakından alakalı işlerde belgeli ve profesyonel olarak çalışma yapabilecek kişilere ulaşmak, alacağınız hizmetten en iyi verimi görmenizi sağlayacaktır.

Yapılan masajın etkilerinin uzun süre devam etmesi ve müşteriyi en azından birkaç ay boyunca zinde tutması, gerekmektedir. Bu da ancak hizmet verecek kişinin ne kadar profesyonel olduğuna bağlıdır. Farklı masaj teknikleri üzerinde almış olduğum eğitim ve sertifika sayesinde, sizlere profesyonel ve belgeli olarak hizmet sunuyorum. Ayrıca kullanmış olduğum masaj taşları ve masaj yağları da, profesyonel bir masaj için uygun ürünlerdir. Beni kendi evinize davet ederek masaj seansı boyunca, sıra dışı bir hizmet alabilirsiniz.

Hakkımda

Adım Dicle. Sevecen, hoşgörülü dolu dolu biriyim. Yaşım 34 olup, 6 yıllık masaj tecrübesine sahibim. Boyum 1.75 kilom ise 66. Randevu talepleriniz için haftaiçi ve haftasonu dahil her gün 11.30 ile 22.30 arasında bana ulaşabilirsiniz.