hilton avcılar masaj

anal seks avrupa yakası masöz escort masöz google masaj uluslar arası masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj

Profil Detayı

 

Merhaba. Ben Funda. İstanbul Anadolu Yakası masaj hizmeti veriyorum. Bugüne kadar vermiş olduğum hizmetlerden dolayı, hiçbir müşterim memnuniyetsizlik duymamış olup tam aksine hepsi memnuniyetini belirterek ayrılmıştır.

Doğrudan herhangi bir kurstan eğitim almamış olsam da, masaj işini yurt dışında eğitim alarak öğrenmiş olan birinden eğitim alarak masajın tüm tekniklerini öğrendim.  Bu yüzden hizmet almak isteyen müşterilerime en etkili teknikleri kullanarak profesyonel bir şekilde hizmet veriyorum.

Anadolu yakası mutlu son masaj hizmeti arayanlarda hiç çekinmeden bana ulaşabilirler. İşimin gereği olarak tamamen üst düzey profesyonelliği benimsemiş biri olarak hizmet sağlamaktayım. O nedenle dileyen müşterilerim için mutlu sonla biten hizmetlerim de mevcuttur.

Anadolu Yakası Evde Masaj Hizmeti Veriyorum

İşimi müşterilerimin evinde yapmaktayım. Bunun yanında müşterinin uygun görmesi ve benimde güvenilir bulmam halinde, müşteri tarafından belirlenen yerde de hizmet verebilirim. Detayları benimle iletişime geçtiğinizde ayrıntılı olarak konuşabiliriz.

Hakkımda

İsmim Funda. 27 yaşında uzun boylu bir bayanım. Boyum 1.83’tür. Kilom ise boyuma göre ideal olup, 74 kilodayım. Ela gözlü esmer tenliyim. Spor giyinmekten hoşlanan, gezmeyi seven bir yapım var. Müşterileriyle dostluklar kurmasını bilen, yeri geldiğinde belirli sınırları olan ve yeri geldiğinde sınır tanımayan biriyim.

İstanbul Anadolu yakasında oturmaktayım. Masözlük mesleğine başlayalı 3 yıl olsa da, bundan öncede 2 yıllık eğitim ve çalışma deneyimine sahibim. Bugüne kadar yüzlerce müşteriye hizmet verdim.