doğru masaj ile rahatlama

Profil Detayı

Merhaba beyler, kısaca hayatımdan bölümler anlatarak neden bir ücretli partner olmak istediğimi size açıklayacağım. Başlıkta da gördüğünüz gibi ben evli bir kadınım, 25 yaşındayım. Görüşmelerinizde evli bir bayandan ücretli hizmetler almak beraberinde bazı riskler taşır diye düşüncelere gireceksiniz. Merak etmeyin sizi riske sokmaya niyetli değilim, her şeyi size açıklayacağım. Öncelikle ben evli Sarıyer masöz bayan Derya. Lise biter bitmez evlendirilen ve kendisinden yaşta büyük olan adamın birine karı yapılan bir kızım. Bu evlilikle tüm hedeflerine ve ideallerine veda eden, eğlenmek yerine ev kadını olmayı öğrenmek zorunda kalan ama bunu başaramayan ve evliliği sorunlu yürüyen biriyim. Eşim işi gereği sürekli yurt dışına çıkıyor.
Kendisi uluslararası tır sürüyor ve evden çıktığında bazı zamanlar bir ay, bazense iki ay evden uzak kalıyor. Aylarca ateşi başında tazecik bir genç kadın yalnız bırakılır ve tatmin edilmezse, onu tatmin edecek, ateşini söndürecek erkek aramaya başlar. İlk zamanlarda yalnız kalmak, başımı dinlemek için bir fırsat gibi gelmişti, dilediğimi rahat şekilde yapıyordum, cebimde harçlığım vardı ama ateşimi söndürecek ve beni rahatlatacak bir erkeğim yoktu. Akşamları yatağıma yalnız uzandığımda bir porno film açıyordum ve azgınlığımı kendime dokunarak gideriyordum ama bu azgınlığımı sadece kısacık bir süre için tatmin ediyordu, ben koynumda kanlı canlı bir erkeğin hasretini çekiyordum. Bayan masöz düşüncesine girmeye başlamamda bu dönemlere rastlıyor. Bu arada erkeksizlikten iyice azmıştım ve bir sevgili edinmiştim. Eşim olmadığında bu beyler sürekli görüşüyordum ve sevişiyordum ama bu vatandaş, artık eşim olduğunda da beni armaya başlamış ve sürekli görüşmek istediğini söylüyordu.
Sorunlar yaşayacağımı hissettiğimde ondan ayrılmıştım ve başka bir sevgili yapmıştım, sorunlar tekrar baş gösterdiğinde sevgili yaparak sorunlarımı çözemeyeceğimi anlamış oldum ve farklı çözümlere yöneldim. Evliliğimi bitirmeye niyetli değildim, eşim mutlu olmasak bile beni eksikli bırakmıyor, her masrafımı karşılıyordu, benden sadece biraz ilgi ve yemek bekliyordu. Sonunda önemli bir karar vermem gerekiyordu, sevgili ilişkileriyle evliliğimi riske sokmaya devam edecek miydim? Yoksa daha temiz bir çözüm mü bulmalıydım? En temiz çözüm istanbul masöz bayan ilişkilerine başlamak gibi geldi ban ve ilanımı yayınladım. Şimdi sorunsuzca ilişkilerimi yürütebiliyorum.