İstanbul Beşiktaş Mutlu Son Masaj

Masaj yapan Masöz profili

Çakraları açan masaj çeşidi hangileridir?
Vücudumuzda yer alan her çakra hayatın belirli bir alanı ile bağlantılıdır ve bir çakradaki dengesizlikler ve sakatlıklar belli kısımlarda rahatsızlıklara neden olabilir. Bu rahatsızlıkları gidermenin yolu ise doğru renkteki kristali doğru çakraya yerleştirmektir. Her çakra dengesizlik ve bozukluklara açıktır. Her çakra; herhangi bir koruyucu olmadığı takdirde negatif etkiler sebebiyle dengesini kaybedecektir.

Taban çakrası dengesizlikler, sakatlıklar ve fiziki bünyenizde rahatsızlıklara, çaresizlik hissine neden olur. Taban çakrası; dengesizlikleri geopatik stres veya zehirli atıklar gibi çevresel faktörler sebebiyle dengesini yitirebilir.

Omurgalara yapılan masaj çeşidi iyimidir?
Omurga çakrası dengesizlikler, cinsel rahatsızlıklara, sinire ve hayal kırıklıklarında neden olur. Kuyruk sokumunda bulunan çakra bağlantısı dengesizlikler, kısırlığa ve yaratıcılığın yok olmasına neden olur.

Karın boşluğu çakrası, rahatsızlıklar başkalarının hisleri ve problemlerini üzerine alınmaya veya kendi hislerimize yenik düşmemize neden olabilir. Enerji asimilasyonu ve kullanılmasına tesir eder. Kalp çakrası; şayet kalp çakranız dengesini yitirirse içinizdeki sevgiyi büyütemezsiniz ve kıskançlık gibi duygular genel bir hal alır ve bunların değişmemesi konusunda ciddi bir dirençle karşılaşırsınız. Ayrıca kas ağrıları içinde beşiktaş mutlu son masaj tavsiye edilebilmektedir.

Bu tür çakra bozukluklarının tedavisi için İstanbul masaj salonlarında çakra masajları adı altında birçok masaj hizmeti verilmektedir. Bu masaj salonlarından yararlanan birçok kişi bu masajları mutlu son masaj olarak nitelendirmektedir. İş görüşmem nedeniyle gelecek ay gideceğim İstanbul’da bir masaj salonuna gitmeyi planlıyorum.

İstanbul beşiktaş mutlu son masaj hakkında biraz bilgi
Merhabalar ben istanbul masöz bayan Sinem sizlere çok özel olarak hazırladığım masaj yağları ve tütsüler ile uygulayacağım masajın sonuçları fiziki ve ruhen çok değişik bir deneyim yaşatacak size. Alttada vereceğim masaj yaptırırken masaj videosu yani dinletici müzik eşliğinde çok değişik bir masaj deneyimi yaşamaya hazır olun. İşini layıkı ile yapan kaliteli profesyonel sertifikası olan ender masörlerden birisi olarak günün vermiş oldugu yorgunluğu üstünüzden atmak ve stressten uzaklaşmak istiyorsanız hemen bana ulaşıp gerçek bir masözden masaj seansı alın.

Yorum Yap