uzman kaliteli masöz

Profil Detayı

Gerçek anlamda ruhunuza hitap edecek profesyonel bir İstanbul evde masaj hizmeti istiyorsanız, bayan masöz olarak ben hizmetinizdeyim. Tüm İstanbul genelinde hizmet veren bir masöz olarak, müşterilerimin istedikleri yerde hizmet vermekteyim. Kendi evim dışında sizin dilediğiniz yerde evinizde veya iş yerinizde, benden masaj hizmeti alabilirsiniz.

Kalitenin size uzak olduğunu asla düşünmeyin. Kaliteye ulaşmak, ruhunuzu dinginliğe ulaştırmak istiyorsanız, benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kendisini işine vermiş ve işinin detaylarını derinlemesine öğrenmiş biri olarak, özel masaj yağları ve taşları ile sizlere en iyisini sunacağımı iddia ediyorum.

Benden alacağınız hizmet sayesinde üzerinizde stres ve yorgunluktan zerre eser kalmayacaktır. Tüm masaj tekniklerine hâkim biri olarak kendi geliştirdiğim metotlarla vereceğim hizmet, ruhunuzda negatif enerjiyi atmanıza yardımcı olacak ve harika bir sinerji sağlayacaktır.

Hakkımda

Merhaba dostlar benim ismim Berfin. Yaşım 32. 64 kiloda 1,69 boyunda kendini beğenen hoş bir bayanım. İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet ediyor olsam da, tüm İstanbul geneline evde masaj hizmeti sağlıyorum.

Ailem İstanbul’a dışardan gelmiş olsa da, kendim İstanbul doğumlu olduğum için kendimi tamamen bu güzel şehre ait biri olarak hissediyorum. İstanbul kültürüne hayranlığımı, her ortamda belli etmekle birlikte etrafıma daima pozitif enerji saçan bir yapım var.

Yukarıda da belirttiğim üzere sözle değil icraatla profesyonel ve kaliteli bir evde masaj hizmeti istiyorsanız, beni mutlaka tanımanızı tavsiye ederim.