termal otele giderken alınması gerekenler

Profil Detayı

Küçükçekmece evde masaj hizmeti almak istiyorsanız, öncelikle doğru ilanı okuduğunuza emin olabilirsiniz. Size muhteşemi yaşatacak hizmetimle en iyisini sunarak, bir hayli rahatlamanızı sağlayacağımı bilmenizi isterim.

Küçükçekmece’de yaşayan biri olarak yaşadığım bölge dışında, İstanbul evde masaj hizmetim ile tüm İstanbul genelinde siz değerli müşterilerime hizmet sağlamaktayım. Vermiş olduğum masaj hizmeti tamamen profesyonel beklentilere yönelik olup, amatörlükten uzak bir şekilde masaj yağı, masaj topları ve taşları ile lüks bir masaj salonu deneyiminden daha öte bir hizmet vermekteyim.

Evde masaj hizmeti için farklı beklentilerinizi karşılamaktan, profesyonellik gereği hiçbir zaman çekinmem. Beklentilerinizi bana iletmeniz yeterli olacaktır. Tanıdığınız en hoşgörülü bayan masözlerden biri olduğumu rahatlıkla görebilirsiniz. Hayatın her anını kaliteli dolu dolu yaşamayı seven biri olarak bu özelliğimi mesleğime de en iyi şekilde yansıtan biriyim. İster evinizde veya isterseniz iş yerinizde ya da uygun gördüğünüz bir ortamda sizlere hizmet vermek benim için büyük zevktir.

Hakkımda

24 yaşında hayatı akışına yaşamasını seven bir bayanım. Şuan İstanbul’da üniversite eğitimi almam sebebiyle İstanbul gibi muhteşem bir şehirde yaşamanın mutluluğunu yaşıyorum. 1.79 boyum, kilomda 74’tür. Hafif etine dolgun balıketinde bir bayanım. Ankara’da doğup Ankara’da büyüdüm. Ancak eğitimimi tamamladıktan bir süre sonra iş şartlarına bağlı olarak yeniden İstanbul’da yaşamak istiyorum.

Her şeyin en iyisini benimle yaşamak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınım. Lütfen arayın görüşelim.