beylikdüzü masöz bayan

Profil Detayı

Hayatınıza renk katmak, günün stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşmak ister misiniz? İstanbul Sancaktepe’de bulunan masaj salonumuz size burada bulunduğunuz süre boyunca hayal ettiğinizden de güzel saatler geçirmeyi vaat ediyor. Salonumuzda sizlere özel konusunda uzman terapistlerimiz tarafından yapılacak çeşitli masaj seçenekleri ile kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceğinizi garanti ediyoruz.
Oldukça hijyenik ortamlarda kişiye özel Spa ve masaj fırsatlarını kaçırmayın. İstanbul masaj konusunda en güvenilir ve konusunda uzman salonumuz masaj fiyatları konusunda da oldukça uygundur. Salonumuzda yapılan masaj tekniklerinden birkaçı ise Bali Masajı, Derin Doku Masajı ve Aroma Terapi Masajıdır.
Bali Masajı
Kendi bölgesi olan Endonezya ülkesine ait olan bir masajdır. Bu masaj tekniğinin özelliği vücudumuzdaki enerji noktalarını bulup bu noktalara yapılan hafif vuruşlar ve etkili dokunuşlar ile kasın rahatlamasını sağlamaktır. Ayrıca kaslar üzerinde gerinme hareketleri yaptırılarak kasın en alt bölgesine nüfuz etmesi sağlanır ve gerçek rahatlamayı bu teknikle hissedersiniz.
Derin Doku Masajı
Genellikle masaj yapılırken dirseklerin ve çift parmakların kullanıldığı bir masaj tekniğidir. Diğer masaj türlerine göre daha sert yapılır ancak rahatlama hissini de bir o kadar fazla hissedersiniz. Özellikle sinirsel gerilim durumlarında yapılan bu masaj sizi tamamen bütün stresinizden arındıracaktır.
Aroma Terapi Masajı
Bu masaj tekniğinin en büyük özelliği masaj yapılırken aromatik ve uçucu yağların kullanılmasıdır ve bu şekilde masaj yapılırken hem rahatlamanız sağlanır hem de cildiniz de bu aromatik yağlar sayesinde beslenmiş olur.