levent masaj beşiktaş

Profil Detayı

Masajın Psikolojik Etkileri

Masajın etkileri saymakla bitmez. İçinde Hint ve Çin’in kadim tıbbi uygulamalarını barındıran masaj, türlü çeşitleri ile değişik toplumlarca ve bizimi toplumumuzca uygulanmaktadır. Şifa kaynağı olduğu düşünülür. Örneğin ağrıların azalmasında önemli rol oynar. Bölgesel olarak uygulandığında ağrıları, şişlikleri dindirir. Kasları da esnettiği için spor ile uğraşan kişiler düzenli olarak spor yaptırır. Çoğumuz ellerimize , ayaklarımıza kendi bilgilerimiz kadarı ile bazı basınç uygulamalarında bulunuruz. Bu uygulamalarda amaç rahatlama arzusudur.

Masaj salonu denince akıllara pek çok masaj uygulaması gelebilir. Çeşit çeşit masaj uygulaması vardır. Thai masajı, Çin geleneğine bağlı masajlar, aromaterapiler, sporcu masajları ve bölgesel masajlar bulunur. Bu masajlar Şişli masaj salonu tarafından da aynı şekilde uygulanır, Kadıköy masaj salonu tarafından da.

Burada önemli olan taktiklerin bilinmesi ve insan anatomisinin doğru analiz edilmesidir. Uzman masözler ile çalışan firmamızda müşterinin mutluluğu öncelikli koşuldur ve bu nedenle daima işinin en iyisi uzmanlarla çalışılır.

Mutluluk

Masaj yaptıran kişiler öncelikle mutlu hisseder. Ulaşamadığınız sırtınız masaj uygulamaları sonucu yumuşadığında, kaslarınız gevşediğinde elbette yüzünüze kocaman bir gülümseme yayılacak çünkü mutlu hissedeceksiniz.

Rahatlama

Masaj uygulaması kasları gevşetir, gerginlikleri alır. Tam bir teslimiyet anıdır. Vücudunuz uygulamalara açıktır ve kendi halindedir. Uzman bir el vücudunuzu tabiri caiz ise hamur gibi yoğurur ve size de yalnızca ve yalnızca rahatlama hissi kalır.

Esneklik

Kaslarda gerçekleştirilen bu ovma ve basınç hareketleri elbette esnekliğinizi arttıracaktır. Kendinizi daha sağlıklı, eklemlerinizi daha esnek hissedeceksiniz. Vücudunuz rahatlayacak, kaslarınız uzayacak, dinginlik tüm vücudunuza yayılacak.

Sakinlik

Stresli bir günün ardından gerilen tüm kasların yumuşaması, hormonlara, sinirlere verilen etki ile tüm kötücül düşünceler beyinden uzaklaşır, vücut sakinleşir, damarlar açıldıkça kalp daha fazla kan pompalar. Elbette böylece daha fazla temiz kan, oksijen, organları dolaşır. Bu esnada da zihin temizlenir, arınır ve hem vücutta hem de ruhta sakinlik baş gösterir. Bu durum tüm bedeninizi ve ruhunuzu kaplar, sizi yeniler, kendinize getirir.

Tüm bu güzel etkiler için masaj salonumuzu ziyaret edin ve siz de stresten arının.