masaj salonu bostancı

Profil Detayı

Vücudumuzda yer alan her çakra hayatın belirli bir alanı ile bağlantılıdır ve bir çakradaki dengesizlikler ve sakatlıklar belli kısımlarda rahatsızlıklara neden olabilir. Bu rahatsızlıkları gidermenin ylu ise doğru renkteki kristali doğru çakraya yerleştirmektir. Her çakra dengesizlik ve bozukluklara açıktır. Her çakra; herhangi bir koruyucu olmadığı takdirde negatif etkiler sebebiyle dengesini kaybedecektir.

Taban çakrası dengesizlikler, sakatlıklar ve fiziki bünyenizde rahatsızlıklara, çaresizlik hissine neden olur. Taban çakrası; dengesizlikleri geopatik stres veya zehirli atıklar gibi çevresel faktörler sebebiyle dengesini yitirebilir.

Omurga çakrası dengesizlikler, cinsel rahatsızlıklara, sinire ve hayal kırıklıklarında neden olur. Kuyruk sokumunda bulunan çakra bağlantısı dengesizlikler, kısırlığa ve yaratıcılığın yok olmasına neden olur.

Karın boşluğu çakrası, rahatsızlıklar başkalarının hisleri ve problemlerini üzerine alınmaya veya kendi hislerimize yenik düşmemize neden olabilir. Enerji asimilasyonu ve kullanılmasına tesir eder. Kalp çakrası; şayet kalp çakranız dengesini yitirirse içinizdeki sevgiyi büyütemezsiniz ve kıskançlık gibi duygular genel bir hal alır ve bunların değişmemesi konusunda ciddi bir dirençle karşılaşırsınız.

Bu tür çakra bozukluklarının tedavisi için İstanbul masaj salonlarında çakra masajları adı altında birçok masaj hizmeti verilmektedir. Bu masaj salonlarından yararlanan birçok kişi bu masajları  masaj olarak nitelendirmektedir. İş görüşmem nedeniyle gelecek ay gideceğim İstanbul’da bir masaj salonuna gitmeyi planlıyorum.