Maltepe masöz

Profil Detayı

Şişli Bayan Masöz
İstanbul Spa merkezleri arasında bulunan Esenyurt masaj salonlarında her türlü masaj fırsatları verilmekle birlikte uygun masaj fiyatlarıyla kişilerin bütçesine göre hizmetler vermektedir. Eğer günlük hayatın stresinden vücudunuz yorgun düştü ise Esenyurt masaj salonlarında ki hizmetler sizleri memnun edecektir.
Masaj fırsatları ve çeşitleri olarak her türlü imkanı barındıran Esenyurt masaj salonları size uygun masaj fiyatları da sunmaktadır. İstanbul Spa merkezlerinden biri olan Esenyurt masaj salonlarında ki masaj çeşitlerini şu şekilde özetleyebiliriz.
İsveç masajı; genellikle günlük stres ve yorgunluktan kaynaklı sıkıntılardan kurtulmak amaçlı yapılan genel dinlendirmeye yönelik masaj çeşididir. Batı tekniği ile yapılan bu masaj tekniğinde çeşitli yağlar da kullanılmakta ve masaj süresi yaklaşık 60 dakikadır.
Spor masajı; sportif etkinliklerden önce vücudu sportif faaliyete hazırlayan bir masaj türüdür. Vücuttaki bölgeye göre değişkenlik gösteren bu masaj türünün süresi yine vücuttaki bölgeye göre değişir.
Aromaterapi masajı; bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla uygulanan hafif hareketler barındıran masaj türüdür. Süresi yaklaşık 60 dakikadır.
Bölgesel masajlar; Boyun, bel, eklem yerleri gibi rahatsızlık bulunan bölgesel yerlere uygulanan masaj yöntemidir. Tamamen tedavi amaçlı bir masaj yöntemi olan bölgesel masajların süresi yaklaşık 30 dakikadır.
Anti selülit masajı; selülit oluşumunu engellemek amacı ile selülit oluşumunun önüne geçecek olan kan dolaşımını hızlandırmaya yönelik uygulanan masaj yöntemidir.
İstanbuL spa merkezlerinden Esenyurt masaj salonlarında hizmetlerimiz bu ve buna benzer bir çok masaj fırsatları ile devam etmekte olup uygun masaj fiyatları ile sizleri beklemektedir.