pendik evde masaj

Profil Detayı

İlanlar için tıklayın.

Kısacık seanslardan hiç zevk almıyorum, sektöre ilk girdiğimde kendi evim yoktu, kenarda köşede param yoktu, acil düzen kurmam gerektiği için kısa görüşmeler yapmayı bir süreliğine kabul etmiştim. Çok değil, bir ay kadar zor dayandım bu işkenceye, kısa seanslarda vajinam tam sulanıp kendine gelmeye başlıyor, küt diye herif boşalıyor seans bitiyor, bense elinden şekeri alınmış çocuk gibi ortada kalıyorum. O günleri düşününce tüylerim diken, diken oluyor yine. Beylikdüzü masöz bayan seanslarımda artık kim olursa olsun kısa görüşme yapmıyorum. Profesyonel bir masöz olarak sadece erotik masaj yeteneğimi size gösteriyorum, erotik masajla ortamı ateşleyen azgın kişiliğimle uzun zaman masaj yaparak kendime işkence etmeye niyetim yok, zaten sizin bedeninize dokunmaya başladığım anda azmaya başlıyorum.
Üniversitede ek kazan sağlamak için bir masaj salonunda işe başlamıştım, çalışan bayanlardan bazıları müşterilere özel masaj seansları düzenleyerek güzel para kazanıyorlardı. Bende özel masaj randevularına gitmeye başlayarak gelirimi arttırmayı amaçlamıştım ama azgınlığım nedeniyle bazı beylerle yatıp kalkmaya başladım. Bu sayede ilk defa iki yıl önce erotik masaj yapan Masöz bayan seanslarımda başlamış oldu. Erotik masaja birde kucak dansını eklediğimde erkekler artık beni her fırsatta görmek için yarışmaya başladı.
Mutlu son masaj yapan çok sayıda kadı var ama bu hatunların çoğu masajı bilmez bildikleri sadece kasıklarınızı biraz okşayarak aletinizi ovuşturmak hepsi o kadar. Asıl siz benim dokunuşlarımı bir kere hissedin sonra karar verin kim sizi gerçekten masajla azdırmayı başarıyor diye. Evimde seks için özel bir oda hazırladım ama eğer siz salonda ya da mutfakta sevişmek isterseniz sorun olmaz. Her odada size masaj ve kucak dansı yaparak sonrasında ilişkiye girebilirim. Masöz escort bayan randevularımın hepsinde anal seks hizmetine de yer veriyorum yalnız kondom kullanmanız şartıyla, kondom kullanmayanlar arkaya girip çıktıktan sonra, daracık vajinama ya da ağzıma giremezler şimdiden uyarayım istedim. Anal yapmayacaksanız o zaman ilişkide kondom kullanmak zorunda da değilsiniz dilediğiniz şekilde özgürce seks yapabiliriz.