Maltepe evde masaj

Profil Detayı

Masaj hakkında

Masaj; eskiden günümüze kadar gelmiş olan bir nevi tedavi yöntemidir.

Bölgesel masaj nedir ve nasıl yapılır?

Sizlere, kol, bacak, bel, ense, omuz, sırt, baş, boyun, ensenizdeki gerginliğinizi atmanız için, rahatlamanız için bölgesel masaj önermekteyiz. Bölgesel masajlarımızda masaj taşları yada bitkilerden aromatik olan bitkilerden oluşan yağlar ile sizlere masaj yapılacak ve inanılmaz rahatlık hissedeceksiniz. Sizde bir kere bu masajımızı deneseniz asla vazgeçmeyeceksiniz.

Aromatik karışım nedir?

Aromatik karışım yağlardan masaj nasıl yapılır? Bu yöntemde bitkilerden biber, çiçeklerden oluşan doğal karışımlar hazırlanarak. Sizlere ferahlatıcı ve rahatlatıcı etki etmesini sağlayarak hem masajınızı yapıyoruz hem de size masajın keyfini sonuna kadar yaşatıyoruz.

Bize nasıl ulaşırsınız?

Sitemizdeki telefon numaralarından bizleri arayabilir ya da mail adresimizden bize mail atarak ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için bir zevktir.

Özel yağlar ile masaj ne işe yarar?

Masaj yapılan kişiye, özel bitkilerden oluşan karışım yağları sürülüp masaj yapıldığı zaman vücudu daha çok rahatlayacak ve bütün ağrıları bir anda gidecektir. Kişi kendini çok rahatlamış hissedecektir.

Özel taşlar ile masaj ne işe yarar?

Özel olarak ısıtılmış taşlar ile masaj yapılırken kişinin sırt, omuz, bel, ense, eller ve ayaklarda uygun yerlere yerleştirilen sıcacık taşlar ile o bölgedeki ağrı ve rahatsız edici kulunçlardan kurtulmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Bir de bu masajı yapan kişi eliyle yoğurma, vurma yada ovma şeklinde masajlar teknikleri ve ellerinin maharetini birleştirerek, sonrasında aromatik yağlarla sizleri yağlayarak hem rahatlatıp, hem de taşları uygun yerlere yerleştirerek size çok güzel bir masaj yapacak, günün bütün yorgunluğunu ve gerginliğini bir anda üzerinizden atıp oldukça fazla rahatlayacaksınız.

Ve son olarak Mutlu son masaj ne demektir?

Arzu eden kişilere birde mutlu son masaj hizmetini sunulmaktadır yani sinirlerin yoğun oldugu noktalara basınçlı masaj tekniği. Peki, mutlu son masajı nedir? Bu masajı istemezseniz yaptırmak zorunda değilsiniz. Tercihinize bağlı olarak ister masaj salonunda isterseniz evinizde bay bayan masör ve masözlere ulaşabilirsiniz.