ayak üstünde ağrı nasıl geçer

Profil Detayı

 

Herkese merhabalaarr. Ben profesyonel bayan masözünüz Ahenk. Ataşehir evde masaj hizmeti almak isteyenlere en kaliteli hizmeti sunmak için buradayım.

Kaliteli hizmetin sadece açılan ilanda anlatılanlar ile sınırlı kalmadığını görmeniz için benden en azından tek seans hizmet almanızı tavsiye ederim. Sonrasında zaten kendiniz beni başkalarına tavsiye edeceksiniz. Aldığım eğitim sertifikaları ile hizmet veriyorum. Bir yandan da mesleğimde kendimi farklı yollarla geliştirmeye devam ediyorum.

Enerjik ve neşeli bir karaktere sahibim. Ancak bu işimi ciddiyetten uzak yapmamı gerektirmez. İşime olan yaklaşımım oldukça profesyoneldir. Müşterilerim ile her zaman iyi ilişkiler kurma gayretinde olan biriyim. Dostane yaklaşımlardan yana tarafım. Müşterilerim benimle her türlü paylaşımda bulunabilmektedir. Onlar hakkında bildiklerimi sır saklar gibi saklarım. Müşteri için önemsiz olan bir bilgi dahi benim prensiplerim gereği benim için sır niteliğindedir. Özel karışımlar ve masaj yağları kullanırken de kullandığım ürünlerin kalite ortalamasının üzerinde olmasına gayret ediyorum. Yani sadece uygulama aşamasında değil malzeme olarak da kaliteli hizmet vermekten yanayım.

Öncelikli olarak elit beyler bayanlar tercihim olabilir. Elitlikten kastım saygılı ve ne istediğini bilen, karşısındaki insana saygı duyma becerisine sahip insanlardır.

Hakkımda

İsmim Ahenk. İstanbul Fatih doğumlu, üniversite mezunu 30 yaşında bir bayanım. Temizlik ve güven konusunda hassasım. 170 boyunda 63 kilodayım. Aldığım paranın hakkını vererek iş yapmak ve siz değerli müşterilerimi hizmet konusunda memnun etmek istiyorum.