gonen hotel spa

Profil Detayı

Masaj denince türlerin de akıllara gelmesi gerekir. Ne de olsa tek bir masajdan bahsetmek mümkün olamaz. Bölgesel ihtiyaçlara, tercihlere göre masaj çeşitlenir ve elbette buna uygun personelin seçimi de önem kazanır.
Masajın en bilinen, en fazla tercih edilen çeşitlerini sizin için derledik. İstanbul masaj salonu arayışında olanlar için fikir verici bu yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Ucuz masaj salonu sadece bu hizmet için yeterli değildir. Masaj çeşitlerini bilen, ihtiyacınıza yönelik hizmeti size sunan masaj salonları tercih edilmelidir. Kaliteli masaj salonu denince akıllara gelen merkezimizi ziyaret ederek, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Masaj Çeşitleri
Eğer dinlendirici bir masaj tercih ediyorsanız İsveç Masajı sizin için uygun olacaktır. Bu masaj sonrası güne zinde başlarsınız ve stresi vücudunuzdan söker atarsınız.
Spor masajı yaptırarak etkinliklerinizden önce ve sonrasında kaslarınızda oluşabilecek sorunları engellemiş olursunuz, zinde yapınızı korursunuz.
Aromaterapi yağları sayesinde bitki özlerinin kokusunu vücudunuzda hisseder ve eşsiz bir deneyim yaşarsınız. Mutlu son masaj salonu arayışında gelinen son nokta mis kokulu bir rahatlama seçeneği olacaktır.
Hint Yogasından ve Çin’in geleneksel tıbbından esinlenerek oluşturulan Thai Masajı hem dinlenmenin hem de sağlığın temelini oluşturur. Germe hareketleri ile hiç kullanmadığınız kaslarınız dahi harekete geçer, sağlık ve zindelik de beraberinde gelir.
Ayaklara yapılan bir masaj türü olan Refleksoloji ile vücudunuzun en temel organ ve dokularına etki edersiniz. Uzak Doğu’nun bize en büyük armağanlarından biri olan bu masaj türü, rahatlamak ve sağlık bulmak için olmazsa olmazlar arasında gelir.
Eğer sert masajdan hoşlanıyorsanız Derin Doku Masajı tam da size göre. Özellikle toksin atmada son derece etkin olan bu masaj vücut sağlığı için birebirdir.
Anti Selülit Masajı ile ödemlerden kurtulmak, kan dolaşımını hızlandırıp selülit oluşumunu en aza indirmek mümkündür. Dokular taze oksijenle dolar ve toksik maddenin vücuttan atılma hızı yükselir.
Bölgesel masajlar da tercih edilebilmektedir. Bu masajlar sayesinde belinizde, ensenizde, omzunuzda veya kol ya da bacaklarınızda meydana gelen ağrılardan kolayca kurtulursunuz.
Daha fazla bilgi edinme ve sizin için en uygun hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçin.