acura selülit giderici masaj aleti kullananlar

Profil Detayı

 

Herkese merhabalar. Ben Gaziosmanpaşa evde masaj hizmeti yapan eğitimli bir masaj terapisti olarak aradığınız en iyi hizmeti sizlere sunabilirim. Bugüne kadar birçok kişiye masaj terapisti olarak hizmet verip ruh ve beden rahatlığına katkıda bulundum.

Özel eğitim enstitülerinde almış olduğum masaj eğitimi sonrasında birçok masaj tekniği konusunda sertifika almaya hak kazandım. İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşamam sebebi ile daha çok Gaziosmanpaşa ve çevresinde hizmet vermekteyim. Ancak İstanbul evde masaj hizmeti almak isteyen müşterilerim için tüm İstanbul genelinde çalışma yapmaktayım.

Beni kendi evinize veya günlük kiralayacağınız herhangi bir yere davet ederek, profesyonel masaj hizmeti alabilirsiniz. Verdiğim hizmetin evde olması sebebiyle karşılıklı güven benim için çok önemlidir. Müşteri gizliliğinin siz değerli müşterilerim için de önemli olduğunu düşünerek, hakkınızdaki tüm bilgilerin tamamen gizli kalmasına ciddi derecede önem vermekteyim.

Temiz ve bakımlı bir bayan masöz olarak, müşterimin de en azından belli bir seviyede temiz olmasına dikkat etmekteyim. Masaj hizmeti verirken yanımda getirdiğim masaj yağı çeşitlerinden herhangi birini seçerek, hizmet alabilirsiniz. Böylelikle tamamen zevklerinize uygun bir hizmet vererek sizlerin memnuniyetini sağlama amacındayım.

Masaj hizmetini ek iş olarak değil ana iş olarak yaptığım için, yaptığım işte fazlasıyla uzmanlaşmış durumdayım. Almış olduğum eğitimi bugüne kadarki deneyimlerim ile pekiştirerek, daha kaliteli masaj hizmetinin ortaya çıkmasını sağlıyorum. Ruh ve beden rahatlığı için alacağınız hizmet konusunda tüm detaylara fazlasıyla hakimim.

Hakkımda

İsmim duygu. İstanbul Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum. 28 yaşında 169 boyunda ve 57 kiloda biriyim. Kaliteli ve profesyonel masaj hizmeti almak isteyen kişilerin iletişim kurmalarını rica ederim.