bardakla kan çekme

Profil Detayı

Merhaba beyler, ben özel bir kurumda gündüzleri öğretmen olarak çalışan, özel hayatında erkeklerle başarılı ilişkiler yaşayamayan ve bu nedenle seks hayatını istanbul gecelerinde ücretli ilişkilerle yaşamaya başlayan ateşli bir bayanım. Ücretli ilişkilerimdeki hizmetlerimi bazen öğretmenliğe benzetiyorum.

Sekste toy delikanlılarla bazen ilişkiye giriyorum, bu görüşmelerde delikanlılara seksi öğreten seksi bir öğretmen olarak kendimi hissediyorum, başlığa bu nedenle gece öğretmenliği yatakta yapan Silivri masöz bayan Gülcan yazmak uygun gibi geldi bana. Bezen ilk seks deneyimlerini gerçekleştirecek genç beylerin heyecanını hissetmek beni güldürüyor. Genç beylerin titreyen elleriyle, heyecan içinde göğüslerime dokunmaları, sanki ben ters davranacak veya kızacakmışım gibi ürkek şekilde ve acemi hareketlerle vücuduma dokunarak okşamaya çalışmaları komik anılar kazanmamı sağlıyor.

Önceden sabah bilmediğim bir yatakta kendime geldiğimde, kaçırdığım zevkleri düşünerek üzülüyordum, kim bilir neler tatmış ve ne zevkler almıştım ama ben hiç birini bilmiyordum. Artık zevkleri kaçırmak ve yarım ilişkiler yaşamak zorunda kalmamak için Zevk arayan Bayan masöz olarak sıfırdan yeni deneyimler yaşamak istiyordum. Artık erkeklerle ilişkilerimde mümkün olduğunca az içki içmeye başlayarak zevkleri kaçırmayacaktım ve uyandığımda ilişkilerimi hatırlayacaktım. Gündüz aynen öğretmenliğe devam ederken, geceleri de farklı bir dalda öğretmenliğe devam edecektim.