isıtıcı masaj yağı

Profil Detayı

Bağcılar sertifikalı bayan masöz arayanların tercih ettiği biri olarak, vücudun her bölgesine etkili masajlar yaparak rahatlamanızı sağlıyorum. Masaj hizmetimin yanı sıra zihin detoksu ve bütünsel terapi konularında da var olan bilgileri işime yansıtarak bir masajdan daha iyisini sunuyorum.

Kantaron, Hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, lavanta yağı gibi tamamen doğal ve cilde fayda sağlayacak masaj yağları kullanmaktayım. Bunların dışında kullanmış olduğum kokulu mumlar ve aromaterapi yağları, ruhunuza hitap edecek malzemelerimdir.

Müşterilerimin kadın veya erkek olmasında benim için hiçbir sakınca yoktur. Hatta dilerseniz aynı ortamda eşinize ve size masaj yapabilirim. Bağcılar evde masaj hizmetimi, sadece evlerinizde veya sizin ayarlayacağınız güvenli bir ortamda veriyorum. Ortam güvenliğinin yanı sıra müşterinin sağlayacağı güvende benim için önemlidir.

Müşteri seçimi konusunda biraz hassas davranmaktayım. Müşterimin görünümünden ve konuşmasından çok, bana sağlayacağı güvene dikkat ederim. Güven ortamının oluşması halinde sizlere alışılmamış masaj ve bütünsel terapi hizmeti sunabilirim.

Beni Tanıyın

Adım Derya. Birkaç yıldır tamamen profesyonel teknikleri kullanarak masaj hizmeti sunmaktayım. Bağcılarda yaşamaktayım. 168 boyunda ve 57 kilodayım. Kumral beyaz tenli kahve gözlü bir bayanım. Yaşadığım bölge dışında İstanbul evde masaj hizmetimle tüm İstanbul genelindeki müşterilerime hizmet sağlamaktayım.

Kaliteli bir masaj hizmeti alarak, stresli ve yorgun günlerinizi tamamen geride bırakın. Ruh ve benden sağlığınız için en iyi masaj hizmetini alabilmek için, burada bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.