zeytinburnu mutlu son masaj

Profil Detayı

 

Herkese merhabalar. İsmim Beren. Farklı masaj kültürleri konusunda oldukça deneyimli bir bayanım. İstanbul evde masaj hizmeti vererek müşterilerimin ruh ve beden rahatlıklarına katkı sağlıyorum. Kan dolaşımının hızlanıp metabolizmanın etkili bir şekilde çalışması için gerekli olan masaj, sizi ruh ve beden yorgunluğundan kurtararak işlerinizi yapmak için daha dinç hale getirecektir.

İstanbul’un stresli ve doğal yorgun ortamında daha dinç ve ayakta kalabilecek enerjiye maksimum seviyede sahip olmak için, düzenli olarak profesyonel masaj hizmeti alabilirsiniz. Genel ve bölgesel masaj teknikleri konusunda oldukça deneyimli biri olarak, kas ve eklem yeri ağrıları için de bölgesel masaj hizmeti vererek rahatlama sağlıyorum.

Kendi evimde hizmet vermemem nedeniyle, masaj yaptırmak isteyen müşterilerimin kendi evinin kapısını açması gerekiyor. Kendi evi müsait olmayan kişiler ise günübirlik kiralık yerlerde ve hatta işyerlerinde hizmet alabilirler. Benim için mekandan ziyade güven ortamının ve ortamın güvenli olmasının önemi daha fazladır.

İnsanların ihtiyaçlarının her geçen gün artmasına bağlı olarak özellikle büyükşehirlerde var olan yoğun tempo, hayatımıza beden ve ruh yorgunluğu olarak geri dönüyor. Bundan kurtulmak için yapılması gereken en iyi şeylerden biri düzenli olarak masaj yaptırmaktır.

Hakkımda

5 yıldır profesyonel masaj hizmeti veriyorum. Adım Beren. Yaşım 30. 177 boyundayım ve kilom 63. İstanbul Maltepe bölgesinde yaşıyorum. Siz İstanbul’un neresinde olursanız olun, davetiniz üzere kolaylıkla gelebilirim. Kalite ve güven ile tanışmak isterseniz bana ulaşmanız yeterli olacaktır.