ritz carlton hotel spa

Profil Detayı

İlanımı okuyan ve kaliteyi arayan tüm dostlarıma selamlar. Bahçelievler profesyonel evde masaj hizmeti için aradığınız kaliteyi sunacak masöz istiyorsanız bende bu güvenilir sitedeyim.

Masaj yaptırmak için amatör veya profesyonel hizmetler alabilir veya çevrenizdeki herhangi birine de masaj yaptırabilirsiniz. Ancak masajın profesyonel teknikler kullanılarak yapılması halinde, gerçek rahatlatıcı etkisi ortaya çıkacaktır. Masajın bu etkileri kas ve iskelet sistemi üzerinde fazlasıyla rahatlık sağlarken, psikolojik rahatlamanın da temelini oluşturacaktır. Yapılan bilimsel araştırmaların tamamında masaj yapmanın ruh ve beden sağlığına olan faydaları ortaya konmuştur. Bu faydaları elde etmek ise ancak bu işi gerçek bir profesyonellik ile yapan kişilerden hizmet almak ile mümkün olacaktır.

En İyi Masaj Teknikleri ile Hizmet Alın

Kullanmış olduğum profesyonel masaj teknikleri, sizlerin rahatlayarak bu rahatlığı birkaç ay üzerinizde taşımanızı sağlayacaktır. Bu sayede iş ve sosyal hayatınızda daha dinç olacak ve yüksek enerjiniz ile yaşantınızı daha iyi bir şekilde sürdürebileceksiniz.

Temizlik ve kalitenin bir arada olduğu Bahçelievler evde masaj hizmetimde kullanmış olduğum profesyonel ve doğal yağ ve malzemelerin etkisi de cilt sağlığınız için faydalar sunmaktadır. Cildi besleyici özelliklere sahip masaj yağları ile cildiniz ölü hücrelerden arınarak, daha sağlıklı bir görüntüye kavuşacaktır.

Hakkımda

27 yaşındayım. Adım Tülin. Kilom 57 boyum ise 1.68’dir. her gün saat 09.00 ile akşam 20.45 arasında hizmet veriyorum. Randevu taleplerinizi de bu sitedeki iletişim kanalları üzerinden bu akşam saat 21.30’a kadar bana iletebilirsiniz.