pro masoz

Profil Detayı

Bahçelievler evde masaj yaptırmak ve rahatlığın eşsiz huzuruna ermek isteyen herkese merhaba. Ben bayan masöz Kamuran. Hayatın renklerini kısa bir anada olsa sığdırarak yorgunluk ve stresten kurtulmak istiyorsanız, ben size tüm deneyimim ile profesyonel bir masaj hizmeti verebilirim.

Klasik masaj türlerinden Uzakdoğu masaj çeşitlerine kadar farklı masaj dallarında aldığım eğitimle, kendimi bir hayli geliştirdim. Eğitimini aldığım masaj çeşitlerinin en teknik ayrıntılarını da yine aldığım eğitim ve yapmış olduğum araştırmalar sonucunda öğrenmiş bulunmaktayım. Yani size tam anlamıyla gerçek bir profesyonellikten bahsediyorum. İsteyen tüm müşterilerime, mutlu bir şekilde sonlanacak hizmet sağlamaktayım. Sizin üzerindeki negatif enerjiyi bedeninizden ve ruhunuzdan kovacak pozitif enerji parmaklarımın ucundadır. Alacağınız hizmet stresinizi ve yorgunluğunuzu üzerinizden atmanıza ve hafiflemenize yardımcı olacak ve kendinizi artık olumsuz enerjiden arınmış bir şekilde hissedeceksiniz.

Herkes kaliteli hizmeti görsün tanısın diye, mümkün olduğu kadar uygun fiyatlarla çalışıyorum. Ancak burada belirtilen uygun fiyat işin kalitesiyle orantılı şekildedir. Kullandığım yağlar masaj yaparken kullanılabilecek en kaliteli masaj yağlarıdır. Yine aynı şekilde muhteşem bir sinerji sağlayan özel masaj taşları da bu işin olmazsa olmazlarından biridir.

Hakkımda Bilgiler

35 yaşında bir bayanım. Boyum 179 olsa da kilom 76 civarında olup balık etli minyon tipli biriyim. Orijinal sarışın yapım ela gözlerimle herkesçe beğenilmektedir. Bahçelievler’de yaşıyor ve tüm İstanbul için evde masaj hizmeti veriyorum.