ocean wellness

Profil Detayı

Tanıtım:

Eyüp Paket Masaj Hizmeti Sunan Merkezler

Stres, birçok insanın günlük yükü haline geldi, özellikle de bir metropolde yaşıyorsanız. İşiniz gereği internette geziniyorken gördüğünüz Eyüp masaj salonları yazan bir web site adresi o an için sinirinizi bile bozabilir.

Acil bir duruma tepki gösterdiğinizde stres oluşur ve vücudunuz kortizol (ve adrenalin gibi diğer hormonları) kan dolaşımınıza bırakır. Bu hormonlar kalp atış hızınızı arttırır ve vücudunuzu tehlikeye karşı koymaya hazırlar. Bazen biraz stres iyidir, agresiflik yaratır, istediğimiz şeyleri gerçekleştirmemize ve zaman zaman mucizevî şekilde çalışmamıza neden olur.

Metropol Hastalığı Stres ve Çözüm Önerileri

Stres; baş ağrısı ve yorgunluk gibi semptomların yanı sıra negatif hormon üretebilir ve de kalp hastalığı, yüksek tansiyon, diyabet gibi hastalıklara bağlanabilir. Stresinizi kontrol altına almak ve vücudunuza zarar veren negatif hormonlardan kurtulmak için masaj mükemmel bir çözümdür. İşiniz arasında bile kendinize ayıracağınız sadece 20 dakika doğrudan etkisini gösterir. Yeniden çalışmak ve işinizde düşen performansınızı yükseltmek için gereken enerjiyi kazanırsınız.

Hiç stres içermeyen bir hayat belki biraz tatsız olurdu. Ancak gereğinden fazla stres, çok uzun süre sağlığımıza zarar veriyor. Stres tansiyonumuzu yükselterek, gece uykunuzu kaybetmemize neden olur ve böyle zamanlarda, küçük bir masaj terapisi asla kötü olamaz. Üstelik belki de hemen arka sokağınızda sizi bekleyen mükemmel bir masaj salonu olabilir.