masozistanbul

istanbul masaj masöz diyetisyen

Profil Detayı

Merhabalar. Arnavutköy masöz bayan arıyorsanız, Arnavutköy evde masaj hizmeti vermekteyim. Sizleri harika bir masaj terapisi ile stresten ve yorgunluktan arındırabilecek, rahatlatıcı masaj hizmetimle memnun edeceğime inanıyorum.

Elit ve ne istediğini bilen beylere Arnavutköy evde masaj hizmeti sunarak, pozitif enerji toplamaları konusunda profesyonel yardım sağlıyorum. Günlerin hatta ayların yorgunluğunu, kokulu mumlar eşliğinde harika bir masajla atabilir, tüm stresinizden kurtulabilirsiniz.

Ultra her şeyin dahil olduğu bir masaj servisi arıyorsanız, Arnavutköy masaj salonları ile neredeyse aynı sayılabilecek fiyatlarla sizlere hizmet verebilirim. Bir işte profesyonel hizmet verebilmek için, profesyonel eğitim almak gerekir. 3,5 yıl boyunca almış olduğum profesyonel masaj eğitimi ile işimi en iyi şekilde yapıyorum. Eğitim aldığım eğitmenlerin yabancı olması, meslek hayatımda bana farklı ayrıcalıklar katmıştır.

Arnavutköy Evde Masaj Hizmeti İle Mutluluk Sihirli Parmaklarda

Kendi evinizde yani en rahat olabileceğiniz yerde, benden masaj hizmeti alabilirsiniz. Evi müsait olmayan müşterilerim, yine kendilerinin belirleyeceği güvenilir bir mekanda benden hizmet alabilirler. Yalnız yaşamamam nedeniyle, kendi evimde hizmet veremiyorum.

Hakkımda

26 yaşında bir bayanım. Şuan tek işim masözlük olduğundan hem aldığım eğitimi pekiştirmek ve hem de daha iyisini yapabilmek için, mesleğimle ilgili gelişim kitapları okuyor ve videolar izliyorum.

1,69 boyunda 63 kiloda kumral bir bayanım. İstanbul Arnavutköy’de yaşıyorum. Arnavutköy ve çevresi başta olmak üzere, tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyim. En ayrıntılı detayları almak için bana ulaşabilirsiniz.