masajla kilo verme

Profil Detayı

 

İstanbul evde masaj hizmeti almak isteyen herkese selamlar. Ben evde masaj hizmeti ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek masözlerden biri Açelya. Sizlere kendi evinizde vereceğim hizmet ile ruh ve beden sağlığınıza inanılmaz katkılar sağlayabilirim.

Omurilik, kas ve tüm iskelet sisteminizi rahatlatacak masaj teknikleri ile birlikte ruh sağlığınızı da destekleyecek masajlarımla bambaşka bir deneyim yaşamaya hazır olun. Enerjik yapılı ve daima hayatın her dakikasında pozitif olmaya çalışan biriyim. Kendi evinizde sizlere yapacağım masaj sayesinde kendinizi uzun süre dinç ve zinde hissedebilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerinde bir rahatlık hissederek, zihinsel aktivitelerinizi daha etkili şekilde yapmak için profesyonel bir masaj hizmeti size fazlasıyla yetecektir.

Yorgunluk ve stresten uzaklaşarak kendinize biraz zaman ayırmanız ve ayıracağınız bu kısa süre içerisinde en iyi şekilde rahatlamanız için elimden gelen her şeyin en iyisini sizlere sunmaktayım. Kullandığım farklı tekniklerin yanında, malzeme kalitesine de önem veren biriyim. Cilt sağlığı için çok faydalı masaj yağları ile sizlere harika bir masaj deneyimi sunmak için buradayım. Kısa bir süre içerisinde rahatlamanız için genel masaj tekniklerinin dışında bölgesel odaklı masaj tekniklerine de hâkim bir bayan masözüm.

Hakkımda

Aslen Trabzonluyum. İstanbul’da yaşıyorum. Yaşım 37 olup boyum 172 kilom ise 64’dür. Lise eğitimimi tamamladım. Kültürlü ve görgülü bir bayanım. Sertifikalı masöz olarak hizmet vermekteyim. En iyi masaj deneyimini yaşamak için, bana ulaşmanız yeterli olacaktır.