maltepe masaj salonu

Profil Detayı

Benimle ilişkiye girenler, ücretli ilişkilere yeni başlamış bir Sefaköy masöz bayan olduğuma inanmakta zorlanıyorlardı çünkü bir profesyonel gibi seks yapıyordum. Mükemmel sevişiyor ve çok rahat davranıyordum, bu kadar rahat oluşum erkeklere eski bir partner olduğum izlenimini yaratıyordu. Oysa ben sadece ücretli ilişkilerimde yeniydim, hareketli seks yaşantımda daha önceden yapmadığım halt kalmamıştı. Görüştüğüm her erkeğe bunları açıklamak zorunda kalıyordum.
Cinselliği yeni keşfetmeye başlayan kızlar cinsel yaşamlarının başlarında önce sevişmeyi öğrenirler ve kademeli şekilde sekste adım, adım yeni şeyler öğrenirler, bende bu geçişler çok hızlı oldu, ilk sevişmemi yaşarken, olmuşken tam olsun dedim ve tam bir ilişki yaşamaya başladım ve sürekli farklı ilişkileri yaşamaya çalıştım.
Hızlı bir seks yaşantısına sahip olmanın diğer bir artısı ise, muamelelerimin hızla mükemmelleşmesi ve kadının erkeğe daha çok zevk vermeyi başarması oluyor. Erkek arkadaşlarım benimle sevişmeye can atıyorlardı ama ben onlardan çabucak sıkılarak yeni ilişkilere yöneliyordum. Söylediğim gibi akranlarım daha sevişirken sadece oral yapmaya çalışıp sadece öpüşerek sevişmeyi tamamlarlarken, ben oral seksin her çeşidini yalayıp yutmuştum, cim cifte ustası olmuştum ve 69’la yüzlerce defa orgazm yaşamıştım, muamele konusunda her tekniği öğrenmiştim. Erkekler artık beni anlatırlarken muamelesi mükemmel Bayan masöz Kader diyorlardı.