masöz terapist

avrupa yakası masöz escort masöz google masaj uluslar arası masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj ulusal masöz

Profil Detayı

 

Merhaba arkadaşlar ben Sarıyer evde masaj yapan bayan masöz Özge. 27 yaşında genç ve profesyonel olarak çalışan biriyim. İşimde profesyonel hareket etmeye ciddi manada önem vererek, sizler için en iyisini sunma amacındayım.

Bugüne kadar farklı ilan sitelerinde masaj ilanları yayınlasam da buranın güvenilirliği konusunda birçok meslektaşımın tavsiyesi üzerine, yeni bir ilan açmak istedim. Müşteri potansiyel oldukça fazla olsa da biraz daha yeni müşteriler edinmek istiyorum.

Tamamen profesyonel bir anlayış ile çalışmaktayım. Müşterilerim benim için oldukça değerli olup, onlara en iyi şekilde muamele yapmaya özen göstermekteyim. Temizlik ve genel hijyenin yanı sıra bakımlı olmaya özen gösteriyim. Kılık kıyafetim ve genel bakımıma ciddi önem veriyorum. Bunu her şeyden önce, sizlere olan saygımdan dolayı yapmaktayım. Müşteriye olan saygıyı göstermenin birçok yolu olmakla birlikte, özellikle masözlük gibi mesleklerde bunlar daha fazla öne çıkıyor.

Kendi Evinizde Masaj Yaptırın Rahatlayın

İstanbul’un neresinde olursanız olun kendi evinizde masaj yaptırabilirsiniz. Bayan olmam ve ortam nedeniyle kendi evinizin müsait olmadığı durumlarda ise, birkaç saatliğine kiralık bir dairede veya işyerinizde de size farklı deneyimler yaşatabilirim.

Hakkımda

Adım Özge. 27 yaşında 180 boyundayım. Kilom 75 olup, hafif balıketi sayılırım. Sarıyerde yaşamaktayım. Siyah saçlı beyaz tenli ve yine siyah gözlü bir bayanım. Randevu almak için sizden ricam sadece sabah 09.00 ile akşam 22.00 arasında iletişim kurmanızdır.