esenlerde gezilecek yerler

avrupa yakası escort masöz uluslar arası masaj masöz hizmetleri çılgın masöz internasyonel masaj

Profil Detayı

Güngören evde masaj hizmeti almak isteyen herkese merhabalar. Bu sitede bayan masöz ilanlarına baktığınıza göre, kaliteli hizmet arıyorsunuz demektir. Bayan masöz olarak sizlere alışılagelmişin dışında müşteri memnuniyeti yüksek hizmet sunabilirim. Kesinlikle memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunacağımdan emin olabilirsiniz.

Kendi evinizde veya ayarlayacağız herhangi bir evde ve hatta işyerinizde masaj yaptırabilirsiniz. Benim için önemli olan çalışma ortamının ve müşterinin güvenilir olmasıdır. Güven sorunu gördüğüm yerlere kesinlikle gitmemekte birlikte, müşterimin gizlilik ve güvenliğini de en ön sırada tutmaktayım. Bu nedenle benden masaj hizmeti alanlar hakkında edinmiş olduğum tüm bilgiler, bende kesinlikle sır olarak kalmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bakım ve vücut temizliği, benim için oldukça önemlidir. Müşterilerime olan saygımdan dolayı vücut temizliğinin yanı sıra kullanmış olduğu malzemelerin temiz olmasına da maksimum derecede özen göstermekteyim.

Hakkımda

Aslen Bursalı olup, çocuk yaşlarda İstanbul’a geldim. İstanbul’da özel bir üniversitenin siyasal bilimler fakültesinden mezun olduktan sonra, çeşitli alanlarda çalıştım. Son olarak 2 yıldır masöz olarak hizmet vermekteyim. Boyum 159 ve kilom ise 50. 32 yaşında hayatın gerçeklerini bilen neşeli ve işine sadık biriyim.

Kaliteli hizmetimle tanışmanız için, her gün sabah 10.00 ile akşam 21.00 arasında benden randevu alabilirsiniz. Çalışma saatlerim dışında randevu taleplerine dönüş yapamadığım için bu saatler aralığında aramanızı rica ederim. Tüm İstanbul geneli için bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz.