elemental fitness & spa fiyat

Profil Detayı

Sultangazi ilçesinin en çok ziyaret edilen masaj sitesi olarak amacımız en iyi şekilde işlerinin ehli olan kurumlarla sizleri karşılaştırabilmektir.
Profesyonel hizmet alabileceğiniz sultangazi masaj sitesi olarak 24 saat açık olduğumuzu hatırlatmak isteriz, evlere gelen ve sizleri mutlu etmek için en iyi şekilde hünerlerini konuşturan bayan masözler hotellerde dahil hizmet verebilmektedir.

Profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını doyasıya yaşayabileceğiniz bayan masöz ile tanışma ve kaynaşma sitesi olarak sürekli sistemlerimiz içerisinde yeni bayan masöz ilanlarının yer aldığını hatırlatmak isteriz, profesyonel hizmet almak artık oldukça kolay! Sistemler içerisinde sizlere en yakın bölgelerde görevlerini layıkıyla yerine getiren masözlerin olduğu gibi android uyumlu akıllı cep telefonlarınız vasıtasıyla hızlı bir şekilde en yakınınızdaki masözlere ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. Hemen en kolay bir şekilde masözlere ulaşabilme imkanı burada yakalayın!

Merhaba, ismim Tutku. Aslen Kastamonu çatalzeytinliyim sultangazi ilçesinde yaklaşık 6 senedir yaşıyorum yaşım 26 burada yaşamaktan ve masöz olarak hayatımı devam ettirmekten oldukça mutlu olduğumu söyleyebilirim.

Ekonomik bütçeli bir ilçe olmasına rağman sevecen insanların olduğu bir ilçe olduğu için burayı çok seviyorum ve burada masaj salonumda müşterilerime ekonomik fiyatlardan hizmet vererek kendilerini iyi hissetmeleri konusunda yardımcı oluyorum, masaj salonum 10:00 ile 19:00 saatler aralığında açıktır, cumartesi günleri 22:00 e kadar açık olduğumuzu bilmenizi isterim beyler bayanlar randevu almak için arayın.