şişe çekme

Profil Detayı

Thai masajı, Uzakdoğu kökenli olarak günümüze kadar ulaşmış, 500 yıllık tarihi olan bir masaj türüdür. Genelde yoğun ağrı hissedildiği durumlarda tercih edilir ve hamleler, diğer masaj çeşitlerine göre biraz daha serttir. Ağrı yok etmeye yönelik, vücudun hassas noktaları belirlenir ve özel dokunuşlar ile bu ağrı giderilir. Ortalama 1-2 seans içerisinde tamamen vücut ağrılarının giderilmesi amaçlanmaktadır.

thai masajı anadolu yakası
Başta Türkiye olmak üzere Thai masajı günümüzde birçok farklı ülkenin kültüründe mevcuttur. Bu sebeple yoğun ağrı yaşayan kişiler, bu masaj türleri ile beraber yer alan ağrılardan sıyrılabilmekte ve yaşam standartlarını daha fazla arttırabilmektedir.

Thai Masajı Nasıl Uygulanmaktadır?

Thai masajı, özel yağların vücuda yedirilmesi ile başlar. Daha sonrasında ise vücudunuza yapılacak dokunuşlar ile ağrılar ortadan kaldırılır. İşlem esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar ise;

thai masajı ne gibi faydaları vardır
• Mutlaka çıplak deriye uygulanması gereken bir masaj türüdür.
• Deri çekme ve kemik kütürdetme gibi özel teknikler bulunmaktadır.
• Kuluç, eklem, kas ağrıları ve birçok ağrıya karşı çözüm sunan bir masaj türüdür.
• Günümüzde yüzlerce farklı ülkede tercih edilen bir tekniktir.

Özellikle sporcular, çeşitli sakatlıklardan dolayı bu tip bir masaj hizmeti ile ağrılı süreçleri hayatından çıkartabilmektedir. Bu sebeple fazlaca uygulanan ve tercih edilen bir masaj tekniği olarak günümüzde kişilerce rağbet görmektedir.

Thai masajı Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

thai masajı fırsat
Thai masajı, vücudun her bölgesine rahatlıkla uygulanabilen bir masaj türüdür. Aynı zamanda çekme ve germe gibi hareketlerin uygulanmasından dolayı günümüzde büyük ölçüde rağbet gören bir teknik olarak bilinmektedir. Doğru bir uygulama tekniği ile beraber en kesin çözümlere ulaşabilirsiniz. Fakat mutlaka bu masaj türü konusunda bilgi sahibi olan kişiler ile çalışmalısınız. Sert bir masaj türü olmasından dolayı belirlenememiş bir kuluç veya benzeri kas sıkışması sorunsalında daha büyük sıkıntılara neden olabilir.

Web sitemiz, Thai masajı ile öne çıkan birçok kişinin ilan ve sektör paylaşımlarına hız kazandırmaktadır. Kategoriler üzerinden ilçe ve mahalle seçimi yaparak, bu alanda uzman olan masöz / masörlere ulaşabilirsiniz.

Thai masajı Faydaları Nelerdir?

thai masajı kaç para
Thai masajı faydalarını bilmeyenler için maddeler halinde bu masaj tekniğinin ne gibi olumlu etkiler sunduğunu sıralayacağız. Bu masaj tekniğinden faydalanan kişiler, alt kısımda sıralanmış birçok olumlu etkiyi hayatına kazandırabilmektedir;

• Kasları gevşetir ve rahatlamanızı sağlar.
• Kan dolaşımını hızlandıran bir teknik olarak günümüzde tercih edilmektedir.
• Vücuda enerji verir. Özellikle yağ kullanımları ile kesin sonuçlar alınır.
• Stresten arınmanızı sağlar.
• Bölgesel ağrıların tamamen yok edilmesi veya azaltılmasına yardımcı olur.
• Sinirleri yumuşatan bir masaj tekniğidir.
• Yorgunluk hissiyatını ortadan kaldırabilmek adına tercih edilen bir masaj türüdür.

İstanbul’un En İyi Thai Masajları Burada

Web sitemiz aracılığıyla Thai masajı hizmetlerinden faydalanmak ve kurumsal çalışmalar ile danışanlarına kesin çözümler sunan firmaların tamamına ulaşabilirsiniz. İstanbul’da başlatılan bu hizmetler ile gündeme gelen birçok firma, sizlere eşsiz bir çalışma zemini hazırlama konusunda olanak yaratmaktadır. Buna istinaden ilçe veya mahalle seçimlerinizi basit adımlarla gerçekleştirebilir, doğrudan talepler iletebilir ve daha sonrasında alanında uzman masöz & masörler ile çalışabilirsiniz.

thai masajı nasıl yapılır
Thai masajı, diğer masaj tekniklerine göre daha fazla tercih edilmesinden dolayı bu konuda kendisini yetiştiren birçok uzman kişiye ulaşmak mümkündür. Basit adımlarla, doğru tekniklerin kullanılarak masaj hizmetinden yararlanabilmesi konusunda tavsiyeler sunabilmekteyiz. Bu sayede birbirinden kaliteli masaj hizmetlerini elde etmek ve alanında başarıya ulaşmış kişilerden üstün hizmetler almak söz konusudur.