mecidiyeköy spa

Profil Detayı

Ataşehir ve tüm İstanbul’dan bu ilanı okuyan herkese kucak dolusu sevgiler. Ben Ataşehir bayan masöz Ceren. Ataşehir evde masaj hizmeti almak isteyenler için farklı bir deneyim yaşatacak tecrübeye sahip bir masöz olarak, tüm İstanbul genelinde hizmet vermekteyim.

Masajın muhteşem rahatlığını ruhen ve bedenen hissetmek için alacağınız profesyonel hizmet sayesinde, üzerinizde biriken yorgunluk ve tüm negatif enerjiyi atacağınız gibi, masajdan sonraki birkaç ay boyunca muhteşem bir rahatlığa kavuşarak işlerinizi ve sosyal hayatınızı çok daha zinde takip edebilirsiniz. Ancak alacağınız hizmetin etkisinin bu derece iyi olabilmesi için, öncelikle masaj yapacak kişinin mutlaka işinde profesyonel birisi olması gerekir.

Masaj konusunda hiç bir deneyimi olmayan veya bu işi sertifikasız bir şekilde yapanlardan alacağınız hizmet, sizi ancak bir yere kadar götürecektir. Ancak işinde tamamen yetkin ve sertifikalı bir masöz tarafından yapılan masaj, alınacak hizmetin etkilerini en iyi bir şekilde görmenizi sağlayacaktır. Bu sebeplerle profesyonel hizmet almak her zaman için önemlidir. Ben de sertifikalı ve profesyonel bir masöz olarak, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve kolay iletişim kurabilmek için güvenilir bulduğum bu sitede ilan açmış bulunmaktayım. Tamamen profesyonel teknikler ve masaj malzemeleri ile yaptığım masaj sayesinde, hiç beklemediğiniz bir rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Hakkımda

1.73 boyunda 65 kilo ve 31 yaşında oldukça bakımlı ve hoş bir bayanım. Ataşehir ve İstanbul genelinde evde masaj hizmeti almak istiyorsanız, hemen benimle iletişim kurabilirsiniz.