masöz intanbul

anal seks avrupa yakası masöz escort masöz google masaj uluslar arası masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj

Profil Detayı

Tuzla evde masaj yaptırmak isteyen bay bayan güzelliklerim. Hepinize merhaba. Ben tuzla bayan masöz Esengül. Hazır müşteri yoğunluğum fazla olduğu için pek ilan açan biri değildim. Ancak müşterilerimin çoğunluğu artık şehir dışında. Bende bu masaj ilanları sitesini güvenilir görerek ilanımı burada açayım dedim bakalım sonuç ne olacak.

Kendi evinizde benden masaj hizmeti alabilirsiniz. Ben Tuzla bölgesinde yaşıyor olsam da sizin Tuzla’da olmanız şart değildir çünkü ben tüm İstanbul genelinde müşterilerimin misafiri oluyor evlerine işyerlerine veya belirledikleri yerlere gidiyorum. Bu nedenle bu konuda herhangi bir sıkıntı bulunmuyor.

Masaj yapmak bir mesleğin ötesinde adeta bir el sanatıdır. Zira masöz parmaklarını ne kadar bilinçli kullanır ve etkisini artırırsa sonuç daha mükemmel olur. Eğitimli masözler, bunu genellikle iyi bir şekilde yapacaktır. Eğitim almadan bu işi yapmaya kalkanların yapacakları rastgele masajın vereceği rahatlık, ancak bir yere kadar olacaktır. Takdir edersiniz ki her şeyin bir püf noktası bulunuyor. Bu işinde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları vardır. Bunları da ancak iyi bir masaj eğitimi almış profesyonel sertifikalı masaj terapistleri bilebilir. Bende bunlardan biriyim.

Hakkımda

İsmim Esengül. Aslen Karadenizli olup, İstanbul Tuzla’da 13 yıldır yaşıyorum. Boyum ve kilomu merak ettiğinizi tahmin ediyorum. 170/58 şeklindedir. Tüm İstanbul için profesyonel hizmet veriyorum. Yaşım ise 34 olup ela gözlü esmer bir kadınım.