masaj yaptırmaya giderken ne giyilir

Profil Detayı

İlanımı okuyan herkese merhabalar. Ben Arnavutköy’den Alev. Yabancı masaj hocalarından 3 yıl boyunca masaj eğitimi aldım. Aynı zamanda aynı ünlü hocaların yanında farklı turizm merkezlerindeki masaj salonlarında yardımcı eleman olarak çalışmalara başladım. Daha sonrasında ise masaj konusundaki bilgi ve tecrübelerimi belgeli bir hale getirmek için katıldığım kurslar neticesinde, sertifika sahibi oldum. Şu anda 4 farklı masaj tekniği konusunda sertifikalı ve üst düzey tecrübeli biriyim. Arnavutköy evde masaj hizmeti yaptırmak isteyenler, gönül rahatlığıyla beni tercih edebilirler.

Bir kaç yıllık eğitim serüveninin yanı sıra yine birkaç yıl boyunca, profesyonel olarak bağımsız bir şekilde tüm İstanbul genelinde müşterilerime masaj hizmeti vermiş bulunmaktayım. Yani kısacası bu konuda oldukça tecrübeli olduğum gibi, tecrübemi sertifika belgem ile doğrulayan biriyim.

Aslen İç Anadolu bölgesinden bir ilde dünyaya gelmiş olsam da, yaklaşık 9 yıl önce İstanbul’a gelerek burada tek başıma yaşamaya başladım. Halen yalnız yaşayan biri olup, kesinlikle kendi evimde masaj hizmeti vermiyorum. Benden masaj hizmeti almak isteyen bay bayan müşterilerimin, birkaç saatliğine beni kendi evlerinde misafir etmeleri veya masaj yapmak için uygun bir ortamı ayarlamaları gerekir.

Masaja yapmanın ruh ve beden sağlığına sağladığı katkıları en iyi şekilde hissetmek için şu an okumuş olduğunuz ilanın, en doğru ilanlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Hakkımda

Arnavutköy’de yalnız yaşayan sertifikalı bir bayan masöz olarak, tamamen profesyonel hizmet sunuyorum. 30 yaşına henüz yeni girdim. 170 boyunda ve 62 kilodayım. Siyah gözlü beyaz tenli ve kumral saçlıyım. Randevularınız için sadece 10 ile gece 23 arası benimle iletişim kurmanızı rica ederim.