bardak vurmanın faydaları

Profil Detayı

Uzak doğunun gizemli atmosferini masaj odalarımıza da yansıtmak istediğimiz için kapımızdan girdiğiniz anda kendinizi Çin’e yaptığınız bir yolculukta hissedebilirsiniz, özellikte ortalıkta dolaşan ufak tefek Asyalı bayanlar ile bu hissin gerçek olduğunu sanabilirsiniz, Pendik masaj salonu bünyesinde çalışan bütün masöz bayanlar Asyalı masaj ustası, masöz bayanlardır. Bir işi uzmanına yaptırmak en iyisidir diyerek neredeyse bu mesleği yapmak için doğmuş olan bayanlarla sizleri tanıştırıyoruz. Thai masajı ya da taş masajı gibi özellikle ustalık gerektiren masaj türlerini çok küçük yaşlarda öğrenerek artık bu meslekte birer üstat olan bayanların tek bir teması bile işlerinde ne kadar yetenekli ve tecrübeli olduklarını anlamanıza yetecektir.

İstanbul masaj salonları çatısı altında hizmet veren altı Asyalı masöz bayan ve evde masaj hizmetlerinde size daha çok yardımcı olacağını düşündüğümüz dört Türk masöz bayan hizmet veriyor. Asyalı masöz bayanlardan şimdilik sadece iki tanesi dilimizi konuşmayı öğrendiği için evde masaj isteklerine gelebiliyorlar, diğer bayanların mutlu son masaj paketlerinden masaj odalarımızda faydalanabilirsiniz. Salonumuzun dekorasyonuna ve verdiğimiz hizmetin kalitesine hayran olacak ve mümkün olan her anınızda birimle birlikte zaman geçirmeyi isteyeceksiniz.

Arzuladığınız Bütün Huzuru Bende Bulacaksınız

Merhabalar, beylerin yabancı bayan merakına son verebilecek kadar işimde uzman bir masözüm. Masajı iyi yapmak için Asya’da doğmama gerek yok işimi severek yapmam, mesleğimde en iyisi olabilmem için yeterli bir özellik bence. Benim ismim Sevgi, 27 yaşındayım ve beş yıldır profesyonel masöz olarak çalışıyorum, neredeyse masaj çeşitlerinin tamamında belli bir tecrüben var ama sizin en çok tecih ettiğiniz mutlu son masaj çeşidinde bir numara olduğum inkar edilemez. İstanbul masaj camiasında en fazla bu yeteneğim için talep görüyorum.