anadolu yakası masöz bayan

Profil Detayı

MASAJ HAKKINDA
Stresi ve gerginliği atmanın en keyifli yoludur masaj ve bu keyfin tadına usta masörler eşliğinde varmak herkesin hakkıdır elbette. Avcılar masaj salonu, Beylikdüzü masaj salonu ve masaj salonu olarak sizlere müşteri odaklı kalite vaat ediyoruz.
Günümüzde artık öyle çok masaj çeşidi var ki rahatsızlığınıza özel sorunlu bölgeye çalışılarak hastalığın tedavisine yönelik masajlardan hangisine ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra sizi profesyonel bir kadro ile hizmet verdiğimiz masaj salonumuza bekleriz.
288269948
Mesela sizler de en eski masaj türlerinden biri olan taş masajı ile rahatlamak istemez miydiniz? Taş masajı içinde çeşitli mineralleri barındıran taşlar ile yapılır.
Vücuttaki enerji noktalarını açan taş masajı ruhsal rahatlamaya da yardımcı olur.
Taş Masajı Nasıl Uygulanır Masajın Faydaları Nelerdir?
Taş masajı genelde müşteri gelmeden ısıtılır ve genellikle masaj boyu ısısı korunur. Yüzyıllar boyu uygulanan bu masaj yöntemi hakkında çok ciddi araştırmalar yapılmamış olsa da faydaları saymakla bitmiyor.
Öncelikle en bilinen faydaları diğer masajlarında etkilerinden olan ağrı azaltıcı, kasları gevşetici, rahatlatıcı, bağışıklığı kuvvetlendirici ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileridir. Bunlar tüm masaj yöntemlerinde hemen hemen aynı sonuçlar alınabilecek faydalardır. Fakat taş masajında dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Bunlardan ilki vücutta açık yara bulunmamalı ve cerrahi müdahale geçirilmiş ise müdahaleden en erken 6 ay sonra bu masaj uygulanmalıdır. Bunun için de mutlaka doktorunuzdan onay almanız gereklidir.
Taş Masajı Kimlere Uygulanmaz?
121060425
Sıcağa karşı aşırı duyarlı iseniz önerilen bir masaj türü değildir. Ayrıca sinir hastaları için de çok uygun bir yöntem olmadığı için önerilmez. Cilt çok incelmiş ise ya da dokuda his kaybı varsa (ki bu genellikle yaşları ilerlemiş kişilerde görülür) ya da hastamız hamile ise bu yöntem uygulanmaz. Lütfen masaj yaptırmadan önce bunlara mutlaka dikkat ediniz.
Taş Masajında Kullanılan Taşlar
Taş masajı için kullanılan taşlar öyle alelade taşlar değildir bunların en çok tercih edileni volkanik kökenli bazalt taşlardır. Çakra taşları setinde 7 tane farklı kıymetli taş bulunur. Taşların ebatları ve özellikleri uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterir.